Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak akkor lehet vki terhes...

Csak akkor lehet vki terhes ha a sperma a hüvelyébe megy, vagy akkor is ha a punci vmelyik részéhez ér?

Figyelt kérdés
2008. jún. 1. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Nem ártana fellapozni a biológia könyvet vagy odafigyelni órán, hogy hogyan is lesz a gyerek.
2008. jún. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
34%
nagyon szeretem az ilyen kérdéseket,vajon az ilyen ember miért akar közösülni?!
2008. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
0%
ha lenyeled akkor is...
2008. jún. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Csak akkor lehetsz terhes, ha a hüvelyedbe kerül sperma. Ha bármi kérdésed van írj e-mailbe!
2008. jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

úgy tudom ez az oldal azért van, hogy mindent megkérdezz amit szeretnél. Gondolom ez sem hülye kérdés (ha mégis csak gratulálni tudok). Sokszor nekem is vannak ilyen "rémálmaim", hogy ettől meg attól leszek terhes. Gondolom a kérdező most kezdi tapasztalni a nemi életet és ezért fél ennyire. Én is még nagyon kezdő vagyok mégis mindig bennem van a félsz. Sokszor az összes tünet előjön rajtam annyira parázok, pedig nincs mitől mégis bebeszélem magamnak. Nem kell minden egyes kérdezőt leszólni csakis azért mert ilyen kérdéseket tesz föl. Amúgy a kérdezőnek mondom: Csak akkor lehetsz terhes, ha ujj vagy farok által a puncidba jut a sperma. Ha csak a környékére ment pl: szeméremajkak, csikló, szeméremdomb stb. akkor semmi esélye ne aggódj :) Remélem segítettem.


Jaah és én is részt vettem minden biosz órán mégis parázok. Gondolom ez egyfajta "ösztön" a nőkben vagy nem tudom.

2008. jún. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Csak akkor lehetsz terhes, ha valamilyen úton a hüvelyedbe jut a sperma (még ha a pasid ujjáról jut is be, akkor is). Máshogy nem.
2008. jún. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
szerintem az ilyen kérdezők csak szórakoznak,aki ezt komolyan gondolja az megnézi előtte a könyvekbe vagy neten.
2008. jún. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nem hiszem, h megnézi mivel gondolom konkrétan a kérdésére nem igazán kap választ a neten. Meg ez egyszerűbb is.
2008. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20:50-es voltam
2008. jún. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy hozzádér egyből terhes lehetsz,ugyhogy javallott,hogy előbbe tekerd be magad 8 méter fóliával,de ha ez se biztos vegyél 1 tesztet!
2008. jún. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!