Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » El vagyok keseredve nagyon?...

El vagyok keseredve nagyon? Ez már tuti nem baba?

Figyelt kérdés

[link]


Tüneteim csak annyi hogy nagyon fáradt vagyok mindig és a mellbimbóim megduzzadtak pedig nem szoktak mensi elött sem. Már nagyon el vagyok szomorodva hogy most se sikerült.


2009. aug. 29. 08:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7%
Mi ezt honnan a francból tudjuk??
2009. aug. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azókat a kedves válaszolókat kérdeztem akik voltak hasonló szituban és nem pedig téged.
2009. aug. 29. 09:09
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
Ők is csak azt mondják csinálj 2naponta tesztet. Hányszor rakod még fel a görbét? Biztatást vársz?jobb lenne ha mindenki azt hazudná hogy ne keseregj,mert tuti baba?! Értsétek meg,hogy ezekre a hülye kérdésekre még egy orvos is azt mondaná,hogy várj és ha nem jön meg 2 hét utàn sem akkor keresd fel.
2009. aug. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem vitázok egy irigy prüd emberrel, mert te tuti az vagy. Aki igazán szeretne babát az ilyen. És rajtam kivül elég sokan vagyunk még így ezen az oldalon hiszen az a neve az oldalnak. Ne válaszolj mert nem vagyok a bunkózásodra kiváncsi és szólni fogok a moderátornak mert itt elvileg mindenki "BÁTRAN FELTEHETI KÉRÉSEIT AMIT MÁSHOL NEM MERT MEGKÉRDEZNI". Na szia és ne irj mert van nekem elég bajom nélküled is. AMÚGY
2009. aug. 29. 09:25
 5/15 A kérdező kommentje:
HA NEKED IS LETT VOLNA EGY VETÉLÉSED LEHET TE IS FÉLNÉL UTÁNA MINDENTŐL. ÉN EZÉRT AKAROM TUDNI MÁSOK TAPASZTALATÁT. TUDOD TE MILYEN ÉRZÉS ELVESZÍTENI AKIT A SZÍVED ALATT HORDASZ. MOST JÓL KIBORULTAM A FÉRJEM PEDIG DÜHÖNG HOGY MILYEN EGY SZEMÉT EMBER VAGY. NEKED NINCS IS SZÍVED EZ TUTI.
2009. aug. 29. 09:27
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Én is nagyon szerettem volna babát. És 2 hónap próbálkozás is idegölő volt. Most 7 éves a fiam. Minél jobban görcsölsz,annál inkább nem fog sikerülni. Foglald el magad valamivel és tesztelj egy hét múlva
2009. aug. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Akkor hogy tudd 3 Spontàn vetélésem volt és egy elhalt terhességem.mégis tudom hogy ezekre a kérdésekre itt senki nem fog tudni válaszolni. Ja és van egy fiam is.
2009. aug. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Szia. Sajna nem fogjuk tudni megmondani hogy mi lehet, hisz ez a görbe nem görbe, mert minden nap kellett volna mérni a hődet ahhoz hogy valami értékelhetőt tudjunk mondani. Mert lehet hogy most fent van a hőd, de lehet hogy pl cikk-cakkos lenne, amit nem látunk. De mint a múltkor is írtam a görbédhez, feltételezhető, de nem biztos hogy valahol a 17. nap után volt peteérésed, de lehet az akár a 20. nap is... vagy amikor nem voltatok épp együtt.... így még lehet hogy van hátra a menziig pár napod.

A tüneteid normálisak menzi előtt is, attól még hogy eddig nem figyeltél fel rá vagy nem volt, most még lehet baba nélkül is.

Így azt tanácsolom, ne éld bele magad, inkább pozitívan csalódj mint negatívan. Várj 4-5 napot és akkor tesztelj ha addig nem jön meg. Ha akkor is negatív, akkor menj dokihoz, lehet hogy a vetélés miatt megzavarodtak a hormonok. Nekem is volt, és azóta fájt a cicim menzi előtt pedig előtte sosem. Persze idővel kiderült a pcos is...

Ne keseredj, fog jönni majd a baba, vagy már itt is van...de ezt mi még nem tudhatjuk!

Minden jót, 34 hetes kismami

2009. aug. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
Ne keseredj el amiatt a paraszt miatt, nem ér annyit!!! De próbálj meg kevésbé görcsösen hozzáállni, azt mondják, hogy ha nem görcsölsz, hamarabb jön a baba. Hidd el, a bébi tudja, hogy mikor kell jönnie és biztos vagyok benne, hogy pont jóko fog érkezni. :) 6 hete km
2009. aug. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%
Miért kell a másikat leparasztozni? Azért mert őszinte? Te vagy paraszt!
2009. aug. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!