Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 5 napja voltam együtt ugy...

Ha 5 napja voltam együtt ugy a párommal, nyilal a hasim, de még tesztet nem csináltam kimutatja már a teszt h babás vagyok e?

Figyelt kérdés
2008. jún. 1. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. A teszt akkor mutatja ki a terhességet, ha kezd termelődni a szervezetben egy bizonyos hormon. Kérdés, hogy a peteérés idejében voltál e együtt a pároddal. Egyébként gyenge alhasi fájdalom utalhat beágyazódásra. Legalábbis nálam így volt.
2008. jún. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És mennyi idő amikor leghamarabb kimutatja a teszt?
2008. jún. 1. 17:22
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
menis előtt egy héttel kimutatja neked.
2008. jún. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tehát ha 6 napja votunk ugy együtt és a jövö hét végén kell megjönnie akkor kimutatja?
2008. jún. 1. 17:29
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de szerintem nem biztos, hogy értékelhető eredményt kapsz. Aki írta, hogy mensi előtt 6 nappal kimutatja nem tudom honnan veszi. Szerintem várd ki az időt, megkíméled magad egy nagy csalódástól. Keresztül mentem ezen párszor azért írom. Ezen a kis időn már semmi sem múlik. Szeretnél babát?
2008. jún. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen szeretnék és próbálkoztunk a párommal és nagyon szeretném tudni sikerült -e a hasimban éreztem a is és tegnap is olyan nyilalás szerűséget, de mást semmit szerinted? Neked van már babád vagy lesz esetleg szeretnél?
2008. jún. 1. 17:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Még nagyon korai tesztelned, várj legalább egy hetet!
2008. jún. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Te szeretnél babát?
2008. jún. 1. 17:46
 9/11 anonim ***** válasza:
legbiztosabb eredményt akkor kapsz ha megvárod, hogy nem jön meg és azutáni napon..és reggel.
2008. jún. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még korai lenne tesztelni, de esetleg egy vérvétel a nem várt mensi előtt hamarabb is kimutatja, mint a teszt.
2008. jún. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!