Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Annyira vágyam már a babára!...

Annyira vágyam már a babára! Mára nem vártam! Szurkoltok nekem?

Figyelt kérdés
Mára, tegnapra nem vártam. Ma csináltam egy one step tesztet, de negatív lett. Pár napja szúr a méhem, Ma már annyira nem, mint az elmúlt napokban. A cicim nőt legalább egy kosárméretet, elég érzékenyek. Sűrűbben járok pisilni és 2 napja szorulásom van. A hőm fent van. Ma kijött belőlem egy alkalommal elég sok krémes folyás. Reménykedhetek szerintetek vagy a mai teszt már azt jelenti, hogy tuti nincs baba?
2013. jan. 10. 11:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem a 3. késő napon mutatta ki. Előtte teljesen negatív volt. 2 nap múlva tesztelj újra! Drukkolok:)
2013. jan. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Remény hal meg utoljára ! Bármi lehet még ,korai volt a tesztelésed . Én is ma teszteltem nekem is - lett .Mondjuk nekem elég rendszertelen a ciklusom szóval én nemtudom mikorra várom ,nekem bármelyik nap megjöhet .tegnap volt egy kevés rózsaszínes maszatolás ,de annyi azt hittem h megjött de semmi ,krémes folyásom nekem is ,sőt ...mostanában elég sok .a mellem nekem is megnőtt meg száraz és viszket
2013. jan. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Timóca Szamóca ***** válasza:
Én már 8 hetes terhes voltam,amikor megtudtam.Mivel rendesen megjött,és''tünetmentes''voltam,aztán mikor elmaradt,1 hetet vártam a teszttel,ami poz.lett,az uh-n viszont azt mondta 8 hetes vagyok
2013. jan. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szerintem a 10es érzékenységű teszt kimutatná a terhességet, én azzal csináltam mert már nagyon kíváncsi voltam :)
2013. jan. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2-3 nap múlva csinálj még egy tesztet. Drukkolok! :)
2013. jan. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A 10-es érzékenységű nekem már a nem várt napján délután kimutatta. Drukkolok :)
2013. jan. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Timóca Szamóca teljesen normális menzeszed volt?

Én annyira biztos voltam abban, hogy terhes vagyok, késett 3 napot és megjött, rendesen. De totál terhesnek érzem magam, és nem teszteltem egyet sem.

Bocs az off-ért kedves kérdező, és persze szoritok neked.

2013. jan. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sok helyen olvastam rossz véleményeket a one stepről. Már rég kimutatta nekik más teszt a babát, amikor totál negatív volt még a one step. Szeptemberben volt egy spontán vetélésem és előtte ugyanígy szúrt a méhem, erre mondta a doki, hogy azért szúr, mert épp beágyazódik :) 1,5 hónapja szedek Premens-t és ez az első hónap, hogy palástfőteát iszom.
2013. jan. 10. 11:54
 9/13 Timóca Szamóca ***** válasza:
Ugen,mindig napra pontos menzeszem volt,ezért nem volt feltünö,h terhes vagyok,aztán mikor már kimaradt,megcsináltam 2 nap után a tesztet,poz.volt,rögtön doki,uh és ö mondta,hogy 8 hetes vagyok...még jó hogy feküdtem,még egyszer megkérdeztem,hogy mennyi!!!!?????hogy lehet h nem vettem észre?Válasz:nem én vagyok az elsö. Ennyi.
2013. jan. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2 nP MÚLVA CSINÁLJ ISMÉT EGY TESZTET ÉS AKKOR MINDEN KIDERÜL. :)
2013. jan. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!