Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha sikerült teherbe esni,...

Ha sikerült teherbe esni, akkor az ovulációs teszt pozitív, vagy negatívat kell hogy mutasson?

Figyelt kérdés
2008. máj. 31. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Véleményem szerint az oulációs teszt a pé-t mutatja ki a terhességi teszt pedig a terhességet. Inkább terhességi tesztet csinálj, ha tudni szeretnéd, hogy terhes vagy e!
2008. máj. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
egyetértek az előző válaszoloval . hiába vn neked ovu teszted azt nemtudja megmutatni hogy baba van e. ahhoz terheségi tesztet kell venni. ez csak pét mutata nem babát. nem hcg t vizsgál a vizeletben.
2008. máj. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pár napja az ovu teszt is + at mutatott,majd rá 10 percre megcsináltam a terhességi tesztet és az is + lett.De lehet h ez minden tesztél más és más!
2008. jún. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Igen, lehet jósnak használni az ovutesztet. Utánanéztem a dolognak, és találtam egy felmérést, amit nem tudom hány nő részvételével csináltak, nem voltak taglalva a pontos adatok, de az esetek 45%-ban helyesen mutatott pozitív eredményt, tehát valóban terhesek voltak. Viszont, 10%-uknak helytelenül mutatott pozitív eredményt. Lényeg a lényeg, az esetek majdnem felénél tehességet jelzett.
2008. jún. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is használtam ovu tesztet terhesség kimutatására. Nekem a nem várt mensi előtt egy nappal mutatott pozitivat. Aztán persze vettem terhességi tesztet is, mert az ovutesztet csak kiváncsiságból probáltam ki.
2008. jún. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
KimutatHAT, de sajnos megbizhatatlan, a 40%.os arany eleg vacak, ezert is hivjak "jos"-nak, mert a joslattal feler kb. a hatekonysaga, vagy igen,. vagy nem.
2008. jún. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább terhességi tesztet használjál,mert az ovu teszt nem erre való!
2008. szept. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én e téren nemhiszek az ovu tesztnek. szerintem vagy vagy.ezzel nemtudsz meg többet ha ovu tesztete használsz terhességi teszthelyett.
2008. szept. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintetek mitől lehet az, hogy 8 napig minden reggel csináltam ovulációs tesztet és mind pozitív lett, viszont a terhességi teszt negatívat mutat?
2010. aug. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!