Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig mutathat egy teszt...

Meddig mutathat egy teszt negatívat, amellett hogy terhes vagy?

Figyelt kérdés
Április 18 volt utoljára menzeszem, és pontosan rá egy hónapra, tehát május 18-án szeretkeztünk úgy a párommal, hogy nem védekeztünk!A múlt héten csináltam egy tesztet, ami negatív lett!Nem érzem azt, hogy terhes lennék, semmi jel nem utal arra.. viszont mennyi a valószínűsége annak, hogy még is terhes vagyok egy negatív teszt mellett?
2011. jún. 11. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen tesztet csináltál, de nekem pl. a Gabriel negatívat mutatott, mikor a Clearblue már pozi volt. Pontosabban 3 negatív Gabriel, és három pozitív Clearblue. Terhes éppen lehetsz, szerintem próbálj ki többféle tesztet, de a legtutibb, ha elmész orvoshoz.
2011. jún. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!X -epil volt!Egyébként néha rám törnek hány inger hullámok, de az csak pár másodpercig tart, de azt annak tudom be, hogy épp elkezdtem a 90 napos diétát!Más észre vételem nincs, néha görcsölget a hasam alja, mint amikor meg akarna jönni, és valamelyik nap éreztem úgy mint amikor megvan a menzesz, az első napon,mintha tele lenne a méhem!De aztán az is elmúlt!
2011. jún. 11. 08:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Amúgy a kérdésedből nem derül ki, hogy akarsz babát?


Az X-epil elvileg jó teszt, bár én Clearblue pári vagyok :) Azért ha továbbra sem jön meg, menj el orvoshoz. Mást így látatlanba nem tudok ajánlani :)

2011. jún. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.. :)vannak már gyerekeim, de egyébként megtartanám.. :)örülnék neki...
2011. jún. 11. 09:17
 5/6 anonim ***** válasza:
:)
2011. jún. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje késik?
2011. jún. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!