Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnenk a ferjemmel meg...

Szeretnenk a ferjemmel meg egy kisbabat de felek belevagni fosulin vagyok meg van 2 evem ti valalnatok?

Figyelt kérdés
Van mar egy 3 eves kislanyunk es szeretnenk meg egyet most kezdtem folyatni a tanulmanyaim de nagyon szeretnenk meg egy kis babat. A fosulin nem kotelezo a jelenlet es csak a vizsgakra kell mennem privat suli. Soha nem vagytam enyire egy baba utan:)Ti valalnatok ilyen korulmenyek kozt meg egy babat?
2013. jan. 9. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
hogyne, én is így szeretnék. bár nekünk első baba lesz.
2013. jan. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg tudod oldani mellette a fősulit, vagyis vizsga idején lesz ki vigyázzon rá, akkor szerintem nyugodtan vágjatok bele.
2013. jan. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Én jogi egyetemet végzek kisbaba mellett. Még a baba előtt, munka mellett kezdtem el. Most 5 hónapos a lányom, de még 1 vizsgára sem bírtam elmenni, pedig december közepe óta tart a vizsgaidőszak.
2013. jan. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A vizsgak havonta vannak mivel gyogyszereszeti szakon vagyok es megkovetelik de le lehet adni kesobb is sokan akik dolgoznak nem ernek el es kesobb vizsgaznak.Azt szeretnem h mar iden karacsonykor negyen legyunk.... koszonom a valaszokat
2013. jan. 9. 10:58
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolso valaszolo,szerencsere nekem meg nem volt ilyen problemam van egy anyukam es anyosom akik szivesen vigyaznak a kicsire mikor szuksegem van ra foleg anyukamra mindig szamithatok es nagyon jol el vannak ketten a kislanyommal.
2013. jan. 9. 11:01
 6/6 anonim ***** válasza:
70%

Ha úgy érzed, hogy meg tudod oldani, akkor vállaljátok nyugodtan a babát. Én főiskolás koromban már nagyon szerettem volna kisbabát, de mindenképpen meg akartam várni a suli végét, mert nekem még gyerek nélkül is stresszes, kemény volt a vizsgaidőszak. Félévente kb 10 vizsga 6 hétre bezsúfolva, hatalmas mennyiségű anyagot megtanulni egy-egy vizsgára, szerintem ez önmagában is bőven sok. Én a babázós éveket nyugalomban, stresszmentesen akartam/akarom átélni, és 100%-osan a gyerekeimnek szentelni az időmet. De mindenki más, lehet, hogy neked ez nem okoz gondot. Mi is most tervezzük a második babát, szintén karácsonyra szeretném, ha meglenne, de én azon is aggódok, hogy fogok majd helytállni 2 gyerekkel. Igaz nekem semmi segítségem nincs, család 300 km-re tőlünk.

Ha van segítséged és nagyon szeretnétek kistesót, akkor vágjatok bele! :)Biztosan menni fog!

2013. jan. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!