Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt tesztelők, éles-lát...

Tapasztalt tesztelők, éles-látók? :D

Figyelt kérdés

Na, csajok, ti mit láttok a képen? (pozi, vagy sem)

[link]

Köszi a válaszokat!


2013. jan. 7. 10:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Látom, amire céloztál, de nem tudom. Hányadik napon vagy?
2013. jan. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
Ez pozitív (lesz)! A többi válaszoló csak irígy, én is ilyen tesztel csináltam a 8 dpo-n egy hasonlóan "láhatatlan" pozitívat majd 2 nap múlva határozott pozitív lett. X-epil tesztnél nincs száradási meg szellemcsík, ami ott van az ott van. Én az összes korábbi negatív tesztemet elraktam, egyiken sem volt semmi, csak az volt ilyen ami pozitív lett! Én gratulálok. Most már csak erősödnie kell a második csíknak.
2013. jan. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 petera6 ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy mennyi idő után kezdted látni ezt a valamit?


Amúgy én nem látom, de irigy sem vagyok, ezért drukkolok, hogy a te szemed legyen a jó :)

2013. jan. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

azért ez egy kicsit durva volt, hogyha nem látjuk, irigyek vagyunk!!

kedves kérdező, egy nagyobb, jobb kép alapján lehet mi is látnánk, amit a többiek - a nem irigyek

2013. jan. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Anyáááám ez komoly??azt írja a 12-es hogy irigyek vagyunk ,nem....nem csak őszinték hisz ha nem keretezi be a nézni kívánt csíkot akkor akik látják sem látnának semmit most viszont jött a tudatalatti és odalátja nekem ez a véleményem,és miért is lennék irigy mert nem terhes akarok lenni én már láttam erős tesztet augusztusban!!!!!!!és ahhoz aztán nem kellett éles látás egyszerűen csak rá kellett nézni;)
2013. jan. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
12-es ez most komoly?2 gyerek után miért lennék irigy?
2013. jan. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Én így 32 hetesen sem látok csíkot, de lehet , hogy én vagyok az irigy..:D Sőt itt a legirigyebb..:D:D:D
2013. jan. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

12-es vagyok.

Csak összehasonlításképpen. Itt vannak az én tesztjeim. Gondolom az én alsó tesztem is negatív. Szerintem pont olyan mint amilyen a kérdezőnek van. Jó nem irigy senki visszaszívom csak biztos nem láttatok még igazán halvány pozitív tesztet.

[link]

2013. jan. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

igen, negatív a tied, de ez nem azt jelenti, ahogy a kérdező esetében is, hogy nincs baba!!!! tegyünk már különbséget, légyszi

ha azt te felteszed, és ezt kérdezed, én akkor is negatívnak láttam volna

2013. jan. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 petera6 ***** válasza:
12-es! Megkérdezhetem, hogy a 24-i alatti teszt hanyadik dpo-n készült? Ami nem látszik tulajdonképpen a képen. Amikor még te sem láttál semmit. (Én amúgy a 24-in max a teszt szélén látok valami elszíneződést, szóval tényleg nem látom az ennyire halvány halványt.) :)
2013. jan. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!