Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az orvos vett vért (betegsé...

Ha az orvos vett vért (betegség vizsgálata szempontjából) akkor alapból abból megállapítják, hogy terhes e valaki?

Figyelt kérdés
A minap voltam orvosnál betegség miatt (láz,nátha,köhögés) és vett tőlem vért. Több mint egy hónapja lefeküdtem valakivel, és igaz h védekeztünk, de nem voltunk biztosak h az egyik gumi nem szakadt ki (nem élvezett amúgy belém), ezért vettem be biztos ami biztos vénynélküli eseményutáni tablettát. Akkor meg is jött a menstruációm, viszont most késik 1 napot, tudom, hogy normális a késés a tabletta miatt, de azért aggódom picit. Szóval arra lennék kíváncsi, hogy ők rögtön rájönnek a vérről arra, hogy valaki terhes? Vagy teljesen más vizsgálatok vannak csak ott?
2013. jan. 7. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem csinálnak alapból terhessegi tesztet.
2013. jan. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A laborban csak arra tesztelik a véred, amire az orvos kérte. Nem hiszem, hogy megfázás miatt kért volna terhességi tesztet, tehát ebből a vérvételből nem fog kiderülni.

Amúgy nem hiszem, hogy terhes lennél, de ha ez megnyugtat csinálj otthon terhességi tesztet.

2013. jan. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem tudom mennyi okom van az aggódásra :S amikor megjött a menstruációm akkor erős volt, és kb 9 napig tartott (gondolom közre játszott a tabletta is)... terhességi tesztet viszont nem nagyon akarok venni, mivel nincs is nagyon rá pénzem jelenleg
2013. jan. 7. 10:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Szólnod kellett volna az orvosnak, hogy ha már vért vesznek, nézze meg azt is, mert talán baba van. Maguktól csak akkor nézik, ha erre is utalnak jelek.
2013. jan. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

9 napos menses, gumival szex, ami egyáltalán nem biztos, hogy kiszakad és el sem élezett benne a partnered..most komolyan, szerinted lehetsz terhes??

ha meg mégis, tényleg nincs rá 700 forintod??

2013. jan. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

OFF-

de hol kaptál te vénynélküli eseményutáni tablettát???

Azt nem csak orvos írhatja fel,és vényköteles??


A kérdésedre válaszolva,pedig, ha nem kérted akkor az

általános laborba nincs benne a HCG szint mérése.Azt

külön kell kérni.Tehát nem jön rá,ha terhes vagy!

2013. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

már megnyugodtam, megjött a menzeszem hála az égnek

egyébként köszi a válaszokat, utolsónak pedig nem mindegyik eseményutáni tabletta vényköteles, az Escapelle pl. nem, én azt vettem be

2013. jan. 7. 20:53
 8/9 anonim ***** válasza:
az escapelle VÉNYKÖTELES!
2013. jan. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem magyarországi vagyok... de egyébként nekem simán kiadták vény nélkül
2013. jan. 8. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!