Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? Terhes vagyok...

Szerintetek? Terhes vagyok vagy valami betegség?

Figyelt kérdés
12 napja késik, múlt hónap 11.-én volt meg utoljára, ma egy nagyon picit barnáztam de ezen kívül semmi tünet. még május 6 fele teszteltem és az negatív lett, de előtte lett egy halvány pozi amit itt le is írtam, hogy arról eltűnt a csík. Se menstruációs tünetem nincs se terhességi...Szerintetek? Nem tudtam tesztet venni mert reggeltől estig meló:/
2011. máj. 24. 03:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, nekem az első terhességemnél az első két teszt nem mutatta ki (vagyis a 2.on volt egy nagyon-nagyon halvány kis csíkocska, ami mintha ott se lett volna, úgy eltűnt), és menstruáltam is (bár sokkal kevesebbet) az első hónapban, a másodikban és a harmadikban már menstruációnak sem nevezném, inkább kis barnás folyásnak.

Úgyhogy bármi lehet. Próbálj ki másfajta tesztet (Tesco éjjel is nyitva van, bár nem tudom hol laksz...), esetleg doki?

2011. máj. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most, hogy felkeltem, egy ici picit több ilyen barnás folyás...Tesztet veszek majd este vagy holnap mert dolgozok, és nem tudok elmenni dokihoz. Köszönöm a kommentet.
2011. máj. 24. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!