Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek hátrahajlo méhe...

Ha valakinek hátrahajlo méhe van az mit jelent? Mitől van és hogy veszik észre?

Figyelt kérdés
nekem a doki mondta hogy az van.nem lehetek terhes sosem milyen pozba jőnne őssze a baba?
2008. máj. 30. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a méh normálisan előrefelé hajlik enyhén. neked (és sok más nőnek is) hátra, de ne aggodj mert ez nem baj csak kicsit nehezebb utat kell megetnni a spermiumoknak. ilyen esetben a hátulról kutya poz az ajánlott mert ilyenkor kerül a sprmium a leközelebb a méhszájhoz. nekem 2ismerősömnek is hátrahajlo méhe van és gyorsan sikerült teherbe esniük!
2008. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát az nagy hülyeség,hogy nem lehetsz terhes soha!.Nekem is az van, és az én dokim ezt úgy magyarázta el nekem, mint a bal illetve jobb kezességet, vagyis jóval többen vannak jobb kezesek és kevesebben bal kezesek.Ugyanígy van a hátrahajló méhhel is.A nők 80%-nak normális méhe van méhe, míg a fennmaradó 20%-nak hátrahajló,de ugyanúgy teherbe eshetnek.Ja, és hogy a többi kérdésedre is válaszoljak, Te így születtél és kész.Ultrahangon lehet észrevenni.A baba meg össze fog jönni!Ne aggódj!ja és a hagyományos(te vagy alul) ill. a kutyapózt szokták ajánlani,mert így mélyebbre tud hatolniSok sikert!
2008. máj. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is hátrahajló a méhem,és már ez a második terhességem.Csinálj mindent úgy,ahogy jó neked és meglátod jönni fog az a baba!
2008. máj. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
utolso válaszolonak kőszi a megnyugtatást.és kőnnyen estél teherbe?
2008. máj. 31. 19:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok az élő példa, hogy lehet babád! Anyukám anno 25 éve aug. 28-án férjhez ment, én szept. elején megfogantam!
2008. máj. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan hamar babás lettem,hogy meg sem kellett várnom a 2. peteérést.Egyik hónapban figyeltem magam és sikerült is!Mindent bele!szorítok!
2008. jún. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kőszi csak már elvagyok keseredvel nagyon
2008. jún. 1. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!