Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek hátrahajló a...

Ha valakinek hátrahajló a méhe, akkor melyik a legjobb póz a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hátrahajló méhem van.2 kisfiam van, mi nem használtunk semmi különleges pózt.Spontán teherbe estem. De hallottam olyat, hogy a könnyebb teherbe esés érdekében az aktus után tegyél egy kispárnát a feneked alá és mardj úgy kb 5-10 percig.
2009. máj. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Màr aktus közben, pàrna a fenék alà, utànna: pàrna marad, làbakat fel a falra vagy 10p.ig:)!
2009. máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszike:)
2009. máj. 29. 13:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hátrahajló méhem van. 2x úgy estem teherbe, hogy ezt még nem tudtam, de jellegzetesen, mint utána gondoltam, hason voltam. Sokszor tanácsolják is ezt, h. aktus után érdemes hasra fordulni. Első és második férjemtől. Még csak azt sem lehet mondani, hogy a kétszeri alkalom a megszokás pózban történt.
2009. máj. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok!Igazàn nincs mit! :) Egy baràtnöm, fél év sikertelen probàlkozàs utàn igy esett teherbe! :) A hasra fordulàsosrol még nem is hallottam, hm... Maradok inkàbb a jol bevàlt modszernél, amit ismerek, ha nem jön össze majd levàltom! :D
2009. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hátrahajló, a dokink a hátulról való behatolást javasolta és ahogy úgy csináltuk, azonnal összejött még akkor. Utána hason aludtam.
2009. máj. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hátrahajló a méhem, de nem tartottam fel a lábaimat, és nem is tettem párnát magam alá. Mégis második próbálkozásra sikerült teherbe esnem. Szerintem hátulról sikerült, mert ezt én is hallottam már, hogy előnyös ez a póz ilyen szempontból (is). ;-))
2009. máj. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, kipróbálom mindet :) váltakozva
2009. jún. 2. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!