Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasárnap lenne esedékes a...

Vasárnap lenne esedékes a mensim, de ma egész nap barnáztam. Nem érzek mensi görcsöket. Nem sikerült a baba?

Figyelt kérdés
2008. máj. 30. 18:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ne add fel, a nyúlós nyák a pé-t jelentheti, tehát valószínű jókor voltatok együtt. Ne feledd, vannak olyan kismamák akiknel az első pár hónapban van menzijük, bár nem olyan erős és csak pár napig tart. Hétfőn reggel tesztelj egy érzékeny teszttel, pl Clearblue, és meglátod mi lesz. Ez a pár nap meg gyorsan eltelik. Én már éreztem a menzi előtt hogy babás vagyok így a menzi előtt (ami nem jött meg) egy nappal már teszteltem, 2 olcsóbb teszttel, és pozitív lett, ja és este fél 7 körül csináltam. Persze ez attól is függ mennyi hcg van a szervezetedben. Remélem hogy babás vagy!
2008. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!