Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hónapja fáj a mellem de...

2 hónapja fáj a mellem de múlt hónapban megjött a mensim, de úgy érzem az mégsem olyan volt, mint szokott. Még mindig fáj-érzékeny a mellem és néha görcsöket érzek mintha megakarna jönni. Lehet, hogy van baba?

Figyelt kérdés
2008. dec. 6. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
előfordulhat,hogy megjött és mégis ott a baba(mamám is így járt,bár ez elég ritka),szerintem mielőbb csinálj egy terhességi tesztet!puszka,minden jót
2008. dec. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsodat!12 15-e között kell megjönnie ami remélem elmarad lehet megvárom ezt az időt.
2008. dec. 6. 17:59
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem kizárt. Nálam is egyre inkább úgy néz ki, hogy már volt baba, amikor az utolsó megjött, pedig szerintem az normális volt, csak az volt furi, hogy a 3. nap hirtelen legyengült, majd megint erősebb, aztán barnáztam.

Mást nem tehetsz, minthogy vársz, megjön-e a következő! Ha nem, akkor tesztelj, és az uh-n úgyis megmondják mennyi idős lehet a pici!

2008. dec. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat!

Nekem furcsa volt az utolsó nem volt annyi mint szokott,nem görcsöltem annyira mint szoktam de mégis ugyan úgy 5 napig volt meg és 5 nappal hamarabb is jött meg mint kellett volna de mondjuk nem is a pontosságáról híres.A mellbimbóm körül a bőr kivan száradva szintén 2 hónapja.Akkor lehet megtörtént a csoda?

2008. dec. 6. 18:27
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Már nem kell megvárnod akkor a következőt, mert a teszt mostmár pillanatok alatt pozitív lesz, ha megcsinálod! Ha ott a baba ,akkor az uh is szívhangot mutata mostmár :) ! Sok sikert hozzá! Írj, ha esetleg most a napokban megcsinálod a tesztet!

2008. dec. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A 18:08-as hozzászóló vagyok. Ez a mellkiszáradás és érzékenység tényleg gyanús... Mondjuk nekem később jött a száradás a mellemnél, de ez mindenkinél más és más. Ahogy utánam is írta valaki, a teszt már kimutatná, én is azért írtam, hogy várj a következőre, mert az meg már lehet, hogy ki is marad! Vegyél olcsóbb tesztet, pl Lily. Amúgy nem a legjobb, de ha baba van, szinte mindegy, nekem is kimutatta, még este is. Én is azért vele teszteltem, mert úgy gondoltam, csak kíváncsi próba lesz, de ott volt halványan a csík rajta, amit csak akkor hittem el, amikor másnap reggel a másik teszten már egyértelmű volt a csík! Én valószínűleg megcsinálnám, elég türelmetlen fajta vagyok:s
2008. dec. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

A napokban eldől,hogy megjön vagy sem a nem várt vendég!Megpróbálom türelemme kivárni!

De néha fáj a hasam mintha meg akarna jönni az probléma lehet igaz?!

Remélem hamarossan azt írhatom be, hogy pozi lett a teszt!

2008. dec. 9. 09:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, ez a mindjárt-megjön-érzés gyakori tünete lehet a babának... Csak hát előre nem tudni, hogy azt jelzi, vagy tényleg jön:s Dory
2008. dec. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Remélem azt jelzi,hogy jön!Köszönöm válaszodat!:)
2008. dec. 9. 12:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia. Baba volt akkor?
2009. aug. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!