Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet ez? Már nagyon...

Mitől lehet ez? Már nagyon aggódom. Most sem sikerült? Csak most hétvégére nem vártam a menzit. Miért lehet hogy ennyivel korábban jött? Ez az egyáltalán?

Figyelt kérdés
Peteéréstől folyamatosan feszülgetett a hasam mint akinek mindjárt megjön.A 20.napon volt egy kis barnázgatás és másnap megjött.Aztán elmúlt.Majd tegnap óta megint.A mellem is fáj.A hőm még mindig 37.3.Ovutesztet is csináltam csak kiváncsiságképpen:htározott pozitív.Amúgy 31-32napra szokott megjönni.Most mi történhet velem?Így már nincs esélyünk a babára????
2008. máj. 30. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én pont majdnem igy vagyok. nekem ez a 21. napom feszül a hasam szurkál. a 20. napomon volt kisvéres pötty a bugyimon. neked hanyadik naodon volt péd?nekem is 32 naposak a ciklusaim
2008. máj. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire jött meg? Esély mindíg van, ne keseredj, hallottunk és olvashatunk olyat hogy az ovuteszten akinek menzi előtt + lett, a teszt is az lett. Kitartás! Ha nem jön meg tesztelj! Szorítok nagyon!
2008. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást.Csakhogy azért nem értem mert 20.nap csak barna,21.már kis vér.Aztán egy nap szünet és megint.Van úgy egész délelőtt semmi délután megint vér.De ha ez menzi akkor miért jött ennyire korán?És miért ilyen magas még mindig a hőm?
2008. máj. 30. 20:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Sógornőm is így volt pont, nem sokkal utána kiderült, beágyazódás volt. :-)
2008. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, lehet hogy beágyazódás volt!!! Ilyentájt kell lennie!! :)

Szorítok! 6 hetes kismama

2008. máj. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jajj aranyosak vagytok!!!Mi már másfél éve vágyunk a baba után.És annyi tesztet csináltam már hiába.Ezért félek most is,mert a vérzés az mindig bajt jelenthet.Nem???Viszont a hőm ma is 37.3 és ez a 28 nap.
2008. máj. 31. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!