Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciszta mellett van esélyem,...

Ciszta mellett van esélyem, hogy teherbeessek?

Figyelt kérdés
Ma voltam hüvelyi UH-on,ahol az orvos megállapította,hogy egy 5 cm-es ciszta van a jobb petefészkemben.Ez a 3. clostis hónapom és valószínű,h a closti miatt alakult ki.Azért mentem el, hogy megnézze van-e peteérésem. Ma vagyok a ciklusom 11. napján.Nem látott peteérést.:-(Ez azt jelenti,h már nem is lesz ebben a hónapban? Vagy ha esetleg később lenne peteérésem, mondjuk a 16 vagy 17. napon,akkor ezt az orvosnak látnia kellett volna?
2008. máj. 30. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
A baratnom mindket petefeszke tele volt cisztaval, peteérése sem volt. Gyogyszerrel érleltek neki egy petesejtet, azt kb 2 naponta figyelte a doki, es mondta, hogy mikortol kell apait anyait beleadni. Most van egy gyonyoru kisfiuk...
2008. máj. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nemnsok.de nemis szebed mert s kibaba eleinte a petefészekből táplálkozik
2008. máj. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És akkor sem, ha csak a jobb oldali petefészkemben van a ciszta?
2008. máj. 30. 17:59
 4/6 A kérdező kommentje:
A doki azt mondta,h azért próbálkozzak
2008. máj. 30. 18:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy próbálkozzatok.. Én tele voltam cisztával, mégis teherbe tudtam esni minden orvosi segitség nélkül.. A nagy ciszta abból alakult ki, hogy nőt a petesejt, de nem löködőtt ki.. legalábbis nálam volt ilyen egyszer.. majd fel fog szivódni.. Lényeg. hogy sosem szabad feladni, ha kell több orvoshoz is menj el, és hidd el, lesz még gyönyörű babád Neked is..!! Bizzál magadban!
2008. máj. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztató szavakat. Nagyon aranyos vagy!
2008. máj. 31. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!