Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt lehet pár nap...

Ovulációs teszt lehet pár nap különbséggel kétszer is pozitiv?

Figyelt kérdés

December 18.án lett először pozi, legalábbis ugyan olyan erősségű volt a két csik. Utánna nega lett.

22.-én fürdésnél vettem észre a tojcsis nyàkot, meg is csináltam a tesztet, pozi lett megint. 24.-én reggel erős fájdalom a jobb oldalamon, azt hittem vakbélgyulladásom van.5 percig fájt kb. Gyors el is kaptam apát...Lehet hogy legelőször nem repedt meg??



2012. dec. 25. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Mikor volt az utolsó menszid és hány napos ciklusaid vannak?
2012. dec. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Utolsò menszim dec.3.án jött meg, és 25-26 naposak a ciklusaim...

Azt hozzá kell tennem, hogy nov .18, án jött meg előszőr a rendes ciklushoz képest, majd rá 2 hétre megint dec 3. án. Ilyen még nem volt nállam...Az ovu teszt szerint 24-25 én volt ovum , a hőm is szépen felment 37-re...most nem tudom, mikorra várjam.

2012. dec. 26. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!