Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nem erősödő teszt minden...

A nem erősödő teszt minden esetben közelgő vetélést jelent? 3 nap különbséggel csináltam, ugyanaz a teszt. Képet később tudok majd csatolni!

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 18:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
már késik? Ha nem akkor ne aggódj. Itt olvastam az egyik hozzászólásban, hogy a hcg csak akkor emelkedik jobban, amikor már kimaradt a mensi (tehát csak akkor emelkedik duplázódva, ezért halványak a tesztek) de ez csak akkor igaz, ha még nem késik
2011. jan. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én egyszer nagyon beparáztam, x epil tesztet csináltam, kettő volt egy dobozba, négy nap különbséggel csináltam és ugyan olyan lett mint az első teszt, nagyon megijedtem, rohantam gyógyszertárba és vettem egy qupidót, az olyan erős lett azonnal, hogy majd kiverte a szemem.
2011. jan. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Az attól függ, milyen a két csík. Nekem az X-epil pl. nem erősödött egy szintnél tovább, másfajta tesztnél meg erősebb volt a tesztcsík jóval a kontrollnál. Aztán nem biztos, hogy 2 nap alatt annyit kellene erősödnie, mint gondolod. Mikor én elvetéltem, gyengült a csík. Egy a lényeg: egyáltalán nem biztos!
2011. jan. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen fajta.27-ére nem vártam.Csinálom a képet is,pillanat.

2011. jan. 31. 18:17
 5/22 anonim ***** válasza:

Ugyan már! Inkább örülj, ne parázz, nyugi!

Gratula! A két csík az két csí, más nem csinál csak 1 tesztet és nem hasonlítgat. Minden rendben lesz.

2011. jan. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
.
2011. jan. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm,de csak benne van az emberbe a kisördög.

Nézzétek meg,4 napja késik.Nem mondom meg,de ti se találjátok ki melyik melyik,mert egyforma.

[link]

2011. jan. 31. 19:01
 8/22 anonim ***** válasza:
Szerintem az alsó egy árnyalattal erősebb, de lehet csak a fotó miatt. De hogy megnyugodj, csinálj reggel másikat, aztán irány a doki! :)
2011. jan. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is erősebb az alsó. Ne aggódj!!! Csinálj egy másik fajta tesztet 2 nap múlva!
2011. jan. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ha az alsó,a mai akkor minden rendben!!!!!!
2011. jan. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!