Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan működik pontosan a...

Hogyan működik pontosan a hőmérőzős módszer?

Figyelt kérdés
2009. aug. 22. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:

rengeteg infót találsz róla a neten, érdemes kicsit böngészni. Nagy vonalakban: minden reggel, ha teheted ugyanabban az időben mérd a hődet. Jó lenne hüvelyben, mert pontosabb eredményt ad, mint a hónaljban. Még mielőtt kikelsz az ágyból, szóval legyen odakészítve karnyújtásnyira. Mindig írd fel a kapott eredményt, különben káosz lesz. A legjobb, ha neten vezeted: ciklus.hu. Menszi elején kezd, én a 5-6. nap körül szoktam, hiszen addig nem tudom, mivel megvan :)

Jó lenne ha alukálnál előtte legalább 5-6 órát, azt is nagyjából mindig ugyanannyit!

De mondom, keress rá a neten, s okosabb leszel!

Sok sikert!

2009. aug. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Leginkább nem működik :)

A dokim azt mondta felejtsem el, ez nem fog segíteni. Nem is segített, 5 nappal később volt tüszőrepedésem mint a görbém mutatta. (UH-gal figyeltük a ciklusomat, így derült ki) A görbével még próbálkozhattunk volna egy darabig. Ha meg egész hónapban 2 naponta együtt vagytok úgyis mindegy.

Minden jót!

2009. aug. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!