Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki szeret kísérletezni?...

Mara Acoma kérdése:

Ki szeret kísérletezni? Digitális teszt szétszedés?!

Figyelt kérdés

Vettem egy clearblue digitális tesztet. Még nem használtam el, mert a sima bemártósok nem mutatnak egyértelmű pozit. (haloványkák nagyon)

Na szóval vettem már ilyen digit régebben is és használat után szétszedtem megnézni. Sima bemártós csík van benne. Ha kiszedem a használtat és teszek bele újat, akkor vajon lehet újra használni? Végül is az elem nem merül ki 5 perc alatt:)

Lehet,hogy hülyeség, de érdekelne kipróbálta e már ezt valaki, vagy van e értelme.


Csak azért gondoltam, mert akkor nem kéne ablaknál vizslatni vajon van e két csík vagy nincs.



2012. dec. 14. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Csinald aztan szamolj be az eredmenyrol
2012. dec. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké, de vasárnap előtt nem akarom ellőni, mert 3000ft volt:)
2012. dec. 14. 16:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem működnie kell :D
2012. dec. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mártika85 válasza:
dehogy működik.. és szerintem nagyon drága és nagyon rossz teszt... nekem nem mutatta ki a többi féle meg igen :S ugyanabból a vizeletből
2013. jan. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!