Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mivel halványabb a mai, ez...

Mivel halványabb a mai, ez azt jelenti hogy megszakadt a "terhesség"?

Figyelt kérdés

[link]

Az alsó kép 2 nappal ezelőtti, pár perce csináltam egy frisset, ez a felső.


2012. dec. 14. 09:53
 1/9 A kérdező kommentje:
A kávéfoltért bocs :-)
2012. dec. 14. 09:54
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem is így volt! Egyforma tesztet használtam, első erős pozitív, másnap még egyet csináltam, az már nagyon halvány volt! Másfél éves a fiam:-) ne aggódj nem lesz semmi baj! :-)
2012. dec. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy picit sem látom halványabbnak, szerintem ne idegeskedj feleslegesen.
2012. dec. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan dehogy! Most már felesleges tesztelgetni, hogy sokkold magad! Minden teszt máshogy mutatja ki, még az azonos márkájú is!

Gratula, terhes vagy! Ha nincs probléma ráérsz dokihoz menni a 7-8. héten. Addig hagyd abba a tesztelést!

De ha végképp nagyon aggódsz, akkor már most is elmehetsz a dokihoz, de korán ő is csak valószínűsítheti a terhességet - ez Nálad megint ok lehet az aggódásra...

Állj "pozitívan" a dolgokhoz! :))

2012. dec. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem halványabb szerintem. És ha a terhesség megszakadna, akkor sem egyik pillanatról a másikra ürülne ki a hcg. Ne aggódj, biztosan minden oké.
2012. dec. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM KÖSZÖNÖM, ELSÍRTAM MAGAM! 5,5 éve várunk babára, januárban műtenének elzárt petevezetékkel, és most teherbe estem. Nem tudom szavakba önteni amit érzek és nagyon köszönöm a bíztató válaszaitokat! Most már csak reménykedek hogy megmaradjon.
2012. dec. 14. 10:00
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hűha! Gratulálok! Nyugodj meg, és kényeztesd magad valamivel, amire régóta vágysz és eddig nem vetted meg!! Én mindig megjutalmazom magam, ha "ügyes" voltam! :))

Vagy egy jó étterem (na, nem kell ünnepelni, de azért kicsit lazítsatok), mozi...

2012. dec. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit en egy hettel miutan pozitiv lett megint csinaltam egy tesztet az sokkal sokkal halvanyabb lett... tiszta ideg voltam, es nem volt semmi baj, doki is azt mondta hogy egyforma tesztel sincs ket egyforma eredmeny. Egyebkent a te 2.teszted nem is latom halvanyabbnak. Szoval nyugalom, es sok boldogsagot. 14hetes kis mama
2012. dec. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedvesek vagytok!!!
2012. dec. 14. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!