Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két hete volt egy méhen...

Két hete volt egy méhen kívüli terhességem, megműtöttek és kivették a bal petevezetékem. Mik az esélyeim? Folyt.

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta, műtét közben úgy látta a másik petevezeték sincs túl jó állapotban. Ezek szerint legközelebb szintén méhen kívüli terhesség lenne? Csak lombikkal eshetek teherbe?

2012. dec. 13. 12:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szia! sajnálom ami történt veled, jómagam ez elmúlt két év alatt két méhenkívülit tudhatok magaménak:( Ám miután írtad, lesz átjárhatóságid, ha ott mégis rendben lesz minden, igen van esélyed egy petevezetékkel is ,hogy babás legyél. Én 2010-ben lombikkal lettem méhenkívüli, jobb oldali kürtterhesség volt, 6 hét 2 naposan vesztettük el a mi apróságunkat, nagyon életerős volt, de sajnos mire műtőasztalra kerültem, addigra megrepedt a petevezeték,vér volt a hasüregben. Utána 2011-ben lombikkal újra sikerült, elvetéltem sajnos. Most nyáron újabb lombik, és a bal oldali petevezetékembe ágyazódott be, mert az sem volt tökéletes, szintén életveszélyes hasüregi vérzéssel kerültem kórházba. Sajnos ha egyszer volt méhenkívüli, akkor - amennyiben a másik petevezeték sem jól funkcionál - pl. folyadékot termel, akkor fennáll az esélye újabb méhenkívülinek. Nem rémisztgetés képp írtam, csak ha rossz a másik is, legjobb ha eltávolítják, lombikkal sikerülhet!!! lásd sumergot:) Én ugyanoda járok ahova ő járt (Tapolca, T.Úr, ha olvasod a soraimat sumergo)
2012. dec. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 sumergo ***** válasza:
Hogy bírtam ki? Kicsit keményen hangzik, de ilyen az élet, nekem ez lett a feladat, amit meg kellett oldani. Nem engedhettem meg azt a luxust magamnak, hogy keseregjek. Mentünk előre rendületlenül! :-) Persze, voltak napok, órák, amik nehezek voltak, de tudtam fel kell állni, és menni tovább, amíg egy kicsi esély is van, addig sikerülhet. :-) Hajrá csajok! A Török doki nagyon jó!!!
2012. dec. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia! Barátnőmnek is így alakult az első terhessége, s az első lehetséges alkalommal, azaz 3 hónap múlva azonnal teherbe esett... :) Már két éves a kiscsaj, és egy tünemény :)
2012. dec. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nekem a Versys-t mondta a nőgyógyászom, de sok jót nem találtam róla a neten.
2012. dec. 14. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!