Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhen kívüli terhesség miatt...

Méhen kívüli terhesség miatt több éve el van záródva a petevezetékem. Most laparral megnézte a doki de sajnos nem tudta megnyitni. Akkor ez már 100% hogy használhatatlan?

Figyelt kérdés
Kicsit csalódott vagyok,ráadásul a beavatkozás előtt egy másik doktornő is megnézett UH-val,és nagy örömmel mutatja hogy milyen gyönyörű szép 23 mm tüszőt lát a monitoron pont azon az oldalon ahol az egy szem petevezetőm van ami roncs.Ráadásul a mnyh is 11 mm-es volt.Rossz volt hogy ilyen lelkes hiszen akkor már több éve zárt voltam:(((
2012. márc. 24. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 10 éve diagnosztizáltak elzáródott petevezetőket. Azóta volt két lombikom ami sikerült és tavaly terhes lettem spontán. Nekem még ki is akarta venni a doki a petevezetőimet de nem engedtem. Ha a doki megnézte és mivel neked egy petevezetőd van, inkább lehet lombikkal kéne próbálkozni ha babát szeretnétek. Remélem minden rendben lesz:)
2012. márc. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos már 6 lombikom volt.Még egy lehetőségem maradt.
2012. márc. 24. 12:08
 3/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Bocsi, hogy nem kifejezetten a kérdésedre válaszolok, de én úgy tudtam, 5 lombikot finanszíroz a tb. Lemaradtam valamiről?


Egyébként sajnos ha nem tudták megnyitni, akkor az nem fog működni többet. :-(

Én is így jártam, csak nekem missed ab műtét következtében záródott el, és pont azon az oldalon, amelyik petefészkem az aktív. Én is esélytelen vagyok a spontán babára. Bár az én dokim mesélt egy olyan sztorit, hogy volt már olyan kismamája, akinek a zárt oldalon érett petesejtje, majd szépen átvándorolt a másik oldalra, és bejutott a méhbe. Bár én ilyen csodában nem reménykedek.

2012. márc. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tényleg 5-öt támogat a TB.Nekem 4 volt TB-s és 2 fagyasztott.
2012. márc. 24. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!