Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az állandó émelygés, hányinger...

Az állandó émelygés, hányinger mindenképpen terhesség jele?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja szedek Lindynette20-at. A 2. levél 2. szeme kimaradt,de aztán szedtem tovább. A 9. szem utáni napon voltam együtt a párommal, azaz a kimaradt szem után 7 szemmel. Mindez 2 hete történt(pont középidőszakban). Tegnaptól egész napos hányingerem van. Lehetek állapotos?
2008. máj. 28. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:

A kihagyott tbl nem feltétlen okoz terhességet. ezek a gyszerek a peteérést gátolják, és mivel ninsc érett petesejt, megtermékenyülés sem lehet. igaz fel van tünetetve a dobozon, hogy ha kimarad egy szem nem teljes a hatás, de szerintem csak pszichésen vannak tüneteid!

Azért figyeld magad, ha nem jön meg tesztelj, de ne túl korán, csak ha elmarad valóban. méskor ilyen esteben egyébként ajánlatos kiegészíteni a fogamzásgátlást mondjuk pl gumival a tökéletesség érdekében!

2008. máj. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
semmi sem lehetetlen,de parányi csak az esélye.Nekem is volt hányingerem,émelygésem tablettával és annélkül is.
2008. máj. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon félek... Tudom,hogy ide a legtöbben azért írnak,mert szeretnének kisbabát, s én szorítok is nekik nagyon. Én is szeretnék majd, de 21 éves egyetemistaként még nem tudnék neki megfelelő körülményeket biztosítani. A fogamzásgátló tájékoztatójában az van,hogy kimaradt szem után még 7 napig kell máshogy védekezni. De mi pont a 7. napon voltunk együtt,ráadásul tényleg még csak másfél hónapja szedek tabit,azelőtt sosem,félek, hogy peteérésem volt. Sosem szúrkált még így a hasam, és hányingerem sem volt még soha így,napokon keresztül.
2008. máj. 28. 08:24
 4/5 anonim ***** válasza:
A hányinger lehet egy mellékhatása a tabinak is. Én Yadint szedtem, nekem azzal semmi bajom nem volt, de barátnőmnek a Lindynett 20-as volt ugyanígy, és ő is ilyen tüneteket mutatott. Hívd fel az orvosod, és ő megmondja, meg csinálj egy terhességi tesztet, hogy megnyugodj. Lehet csak gyógyszert kell váltanod.
2008. máj. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
NE aggódj már ennyire!! A tesóm is ezt szedi és ha úgy írták fel, hogy megvizsgáltak akkor jónak kell lennie... Hányinger más miatt is lehet. A mensid ha nem jönne akkor tesztelj , de addig nem tudunk segíteni, csak találgatni. Remélem nem baba, mert elég komoly a felfogásod és tényleg nem lenne jó ha nem tudnád hova tenni szegényt..
2008. máj. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!