Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség esetén mindenképpen...

Terhesség esetén mindenképpen kell vmi vitamin (oka) t szedni?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 5 hetes, orvoshoz pénteken megyek. Nem vagyok híve a szintetikus anyagoknak, ellenben igyekszem minél több gyümölcsöt, zöldséget, fehérjét enni.
2008. szept. 23. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez is egy alternatíva, hogy sok gyümit és zöldséget eszel, de néha nem elegendő a csak a kaja, kell a vitamin is tabi formába.
2008. szept. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én hipp natalt iszok, az 98%ban termeszetes, olyna, mint a kubu. en se birom a gyogyszereket.
2008. szept. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én folsavat mindenképpen szednék (gyógyszertárban lehet kapni 50 es kiszerelésben) ártani nem árt, és nagyon sokat jelent a fejlődési rendellenességek megelőzésében. (egyébként én szedem az elevitet + folsav)
2008. szept. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nos az unokahugom nem szed semmit,szerinte elég a gyümi meg a zöldség,de én könyvben olvastam,hogy egy terhes nönek 50%-kal több vitaminra van szüksége.

Van aki azt mondja felesleges,hisz nagyanyàink sem szedtek,de azt se felejtsük el,hogy nagyanyàink koràban az élelmiszerek egészségesebbek voltak,ma szinte minden konzervàlo anyaggal,meg nem tudom miféle hozzàtevövel készül,gondolom te sem fogyasztassz mindenbö bio terméket....és a mai rohano vilàgban,én a vitaminok mellett vagyok.

FOLSAV nem dràga,és ez nagyon fontos föleg az elsö idöszakban,aztàn majd a doki ir neked elevitet vagy hasonlo komplett vitamint,amit hanem is mindennap,de érdemes szedned!

2008. szept. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!