Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesseg ill. Peteeres...

Terhesseg ill. Peteeres alatt, mindenkeppen emelkedni kell a testhömersekletnek, vagy van olyan hogy nem emelkedik?

Figyelt kérdés
Nekem atlagban 36,5-36,8 a höm, es lehet hogy most sikerült a baba, de nem emelkedett a höm.Tesztelni meg korai lenne.Szerintetek van jelentösege a testhönek?
2008. máj. 19. 09:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A hődnek mindig van jelentősége... :)

Mikor (nem)kéne megjönnie?

Vagy talán már késik is,

Tünetek esetleg?

2008. máj. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy ha besikerült, akkor kb most kellene neki beagyazodnia.Csak azert kerdeztem, hogy tudjam, ha nem emelkedik a höm, van- ertelme remenykednem.Es ha sikerült, akkor mar most magasabb lenne a höm?Köszi, hogy valaszoltal nekem.
2008. máj. 19. 09:31
 3/11 anonim ***** válasza:

A terhesk nagy többségének egyébként 37 C körüli hője van...de ez nagyon változó.

Érzel vmi alhasi szurkálást talán??? Az bíztató jel lenne.

Méhszájjal hogyan állasz?

Vagy nem szoktad nézni?

2008. máj. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szoval.Mensi elött kb egy hettel voltunk együtt,akkor meg nem beszeltünk rola,aztan hozodott fel, hogy jo lenne baba,es akkor kattant be, hogy lehet mar meg is van, mert nem jött meg.De meg nem telt el ket het, ezert irtam, hogy korai a teszteles.Van valami furi erzesem az alhasban, olyan mintha meg akarna jönni, de megsem olyan.Meg mensi elött mindig ideges vagyok,mindig nincs kivetel, ebböl tudjuk, hogy megjön, most nem.Es nincs az edessegmania sem, ami szinten mindig van mensi elött.Ugyhogy nem tudom mi van.
2008. máj. 19. 09:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Második kérdezőtől kérdem a méhszájat , hogy kell magunknak megvizsgálni, és mit kell érezni, ha baba van a dologban?
2008. máj. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes vagy,akkor a méhszáj fent van,zárt és nagyon kemény,ami logkius is,mert felveszi azt a bizonyos "védelmező szerepet",és ha fennt van nehezen lehet elérni,de szeritem guggolva a legegyszerűbb.
2008. máj. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja, es a masik.Mensi elött mindig majd leszakad a derekam, most nem szerinted?
2008. máj. 19. 09:53
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom,nekem 1 gyerekem van és most várom a 2.at. Nekem nem fájt a derekam,csa kaz utolsó pár hétben,ami hátra volt a szülésig,aztán a szülés napján mag iszonyúan fájt.

Kívánom,hogy babás legyél én is nagyon szorítok!!!

2008. máj. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jo kivansagot, remeljük ugy lesz, meg egy kis idejig ragom a kefet, remelem nem jön meg, köszi a segitseget.Minden jot neked.
2008. máj. 19. 10:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom nekem mennyi volt terhesseg elott de most babasan 36.6 36.8
2008. máj. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!