Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most tartok ott hogy szedem a...

Most tartok ott hogy szedem a norcolutot a mensim 16-ik napjától 10 napig. Meg fog jönni a mensim?

Figyelt kérdés
Ha terhes leszek akkor meg fog jönnia vérzésem?, mert közben meg szedtem clostyt is 2-6-ik napig, hogy terhes maradjak.várom a válaszotok.
2008. máj. 27. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:

ezt nemértem . utánna szeded a clostit,ha megjött?

mert a kettőt nemlehet szedni csak egymás után. de igen megfog jönni a menzid tőle ha beszedted mind a 10. szemet kb 3-4 napra meghozza a menzit. de ha megjött a menzi utánna szedik a clostit. és a clostit arra szedik hogy legyen peteérésed. nem azért hogy terhes mardj.én tényleg nemértem . vagy előtte szedted a clostit és utánna a norcolutot?

2008. máj. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is szedem a norcolutot, kedden kéne megjönnie. Elvileg ez mellett is lehet baba. Jó lenne... Ettől a gyógyszertől még akkor is megjön, ha van baba?
2008. máj. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanígy kell nekem is szednem a Clostyt (már beszedtem 3x1), és a 16. naptól majd a Norcolutot.Most vagyok a 13. napon, úgyhogy próba indul ma...

Nem kell feltétlenül megjönnie, mert teherbeesés céljából szedem én is, rendszertelen ciklus beállítására. Gondolom te is.

A Norcolutot azért kell szedni, h ha mégis meg akar jönni, akkor pontosan 28 napra jöjjön meg.Ne késsen.

Remélem nem fog megjönni.

Sok sikert!

2008. máj. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igen, ugyan ugy szedem én is mint a 3-ik válaszoló, csak a clostybol én 5*1-et szedtem, remélem terhes maradok.

össze-vissza jött meg elötte, kaptam rá norcolutot, plusz amikor megjött a mensim kaptam clostyt hogy legyen peteérésem, és most a mensi 16-ik napjátol ujból szedem a norcolutot 10 napig, remélem nem fog megjönni:)

2008. máj. 28. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!