Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esélytelen ez a hónap is így...

Esélytelen ez a hónap is így mostmár?

Figyelt kérdés
Férjemmel pé kornyékén voltunk egyutt rá pár napjára huvelygombám lett és sajnos kénytelen voltam canesten kúpot használni. Így mostmár esélye sincs a beágyazódásra ?
2009. aug. 21. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyire azért nem lehet kijelenteni,hogy esélye sincs! Tény, hogy nem tett jót neki a hüvelygomba, de az, hogy esélytelen, az egyáltalán nem biztos! Légy optimista!
2009. aug. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom ! Próbálok optimista lenni de már nem megy. Mindíg valami kozbejon ha nem betegség akkor más és kezdek mostmár eléggé elkeseredni. Van hogy egész jól veszem de teljesen magam alá tudok csúszni amikor ismét egy sikertelen hónapot zárok :o(((
2009. aug. 21. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!