Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki lehet mutatnia terhességet?...

Ki lehet mutatnia terhességet? Nem szeretnék babát fiatal vagyok még hozzá nagyon!

Figyelt kérdés
14vagyok és még szüz és pasimmal pettingeltünk ruha volt rajtam meg rajta is éskivertem neki miközbe ujjazott a sperma a felsőmre ment és amikor elélvezett addig ujjazott utána kivette a kezét és abba ahgytunk mindent de félek vmi előváladék rá ment az ujjára holnap megyek orvoshoz ien vizsgáltra mert már 1-2 hónapja be vok jelentkezve mert minden évben szoktam menni a biztonság kevéjért és azt szeretném megtudni hogy a vizeletből vagy a vérből 5nap után meglehet tudni hogy terhes vagyok e?? köszi a válaszokat
2008. máj. 27. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán.A vérvétel a legtutibb.De nyugi tudom mit érzel,de semmi baj nem lesz.100%.Nyugii!
2008. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
persze vegyél egy tesztet a patikában vagy a dm ben vagy a rosmanban és az kimutatja kb 580-1700 Ftz között mozog
2008. máj. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

sajna az aktus után 5 nappal még nem lehet megállapítani.

Vérből is leghamarabb 10-15 nap kell, ha jól tudom, teszttel pedig a várt mensi előtt 1-2 nappal.

2008. máj. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5 nap után nem nagyon lehet még tudni, hogy teherbe esett e valaki. De szerintem te biztosan nem! Nyugi.
2008. máj. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!