Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegytesek van akinek a...

Clostilbegytesek van akinek a második hónapban sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Babát szeretnénk, volt egy vetélésem júniusban és utána nem volt peteérésem és a ciklusaim is 36 naposak voltak. Az orvosom napi 1 szemet ajánlott, 2.-ik ciklusnapomtól szedtem, és szedem mellé az E vitamint. Ma tartok a 28.-ik ciklusnapomon, és mensi sehol, tegnap szurkált mind a két petefészkem, a mellem akkor kellemetlen ha hozzá érek, és több a fehér folyásom a szokottnál. Szerintetek reménykedhetek? A múlthónapban 33 napra megjött még várni akarok a tesztel. Minden tapasztalatot szivesen olvasnék. Várom a válaszokat.

#peteérés #babavárás #Clostilbegyt #várandósági jelek
2012. dec. 10. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a második hónap volt sikeres:))

Most vagyok 26 hetes kismama:))

2012. dec. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Tegnap reggel teszteltem mert két napig pecsételő vérzésem volt, felhivtam a nőgyógyászomat is és jövőhét keddre vissza hivatott mert azt mondta lehet korán teszteltem, erre estére megjött :( úgyhogy ez a hónap is kilőve! De jövőhéten megyek a dokihoz aztán majd mond valamit. Grratulálok Nektek!! Remélem a jövőhónap sikeres lesz, mert most nem szedem!
2012. dec. 13. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!