Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki szakértő ebben tudna...

Aki szakértő ebben tudna segíteni? Nagy segítség lenne!

Figyelt kérdés

Szóval arról lenne szó,hogy 2013-ban szeretnék szülni viszont,rajtam kívülálló okokból valószínűleg nem lesz meg az 1 év ledolgozottam! ( úgy néz ki mehetek a melóhelyemről,mert gyereket szeretnék )

Itt fél évet dolgoztam! Azt tudom hogy az előző 2 évet nézik GYED szempontjából! Na már most itt ez a fél év,előtte volt egy 3 hónapos alkalmi munka valamint 2011-ben fejeztem be a fősulit! Számít-e ez a nappalis jogviszony valamit?

Köszönöm a válaszokat!


2012. dec. 9. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor számítana bele az iskolád, ha a szülést megelőző 2 évben benne lenne. HA 2011-ben fejezted be, akkor gondolom nyár elején lett vége. Ha pl. 2011. június 25-én fejezted be az iskolát, és mondjuk 2013 június 1-én szülsz, akkor 25 nap fog beleszámítani.

Ha augusztusban szülsz, akkor az iskoládból egy nap sem fog beszámítani.


HA jól értem, még nem vagy terhes - ha így van, akkor az iskoládból nem fog beszámítani egy nap sem.


Viszont ha teherbe esel, és még megvan a munkád, azonnal jelentsd be a főnökeidnek, és utána már nem rúghatnak ki.

2012. dec. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen,jól gondoltad,nyár elején lett vége!

Tehát akkor ezt már mindenféleképpen bukni fogom! :(

Elég nagy kicseszés ez nekem,mert nagyon nehéz lesz új munkát találni ebben a mai világban..

Nem vagyok még terhes,januárban szeretnénk elkezdeni a babaprojektet!

Köszönöm a gyors segítséged!

2012. dec. 9. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!