Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » LH-teszt szakértő lányok!...

LH-teszt szakértő lányok! Lehet, hogy végre lesz peteérésem?

Figyelt kérdés
Április óta nem jött meg. Volt hormonvizsgálat és azt mutatta ki, hogy nincs peteérésem. A belgyógyász és a nőgyógyász együttesen fogyást javasolt. Szeptember elseje óta fogyózom, már lement néhány kiló. Ma csináltam egy LH-tesztet, amin nagyon halványan megjelent a másik csík! Április óta többször teszteltem, eddig csak a kontrollcsík jelent meg. Tudom, hogy csak akkor pozitív, ha a teszcsík erősebb, mint a kontroll, de most nekem az a fontos, hogy EGYÁLTALÁN van-e valami peteérés folyamatban a szervezetemben. Ugye ez azt jelentheti? Reménykedhetek, hogy a szervezetem végre próbálkozik a petével?
2009. szept. 22. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A remény hal meg utoljára.


De tudnod kell, hogy LH hormon mindigvan a szervezetedben valamennyi. A tüszőrepedéshez azonban az kell, hogy az LH hormon mennyisége rövid időre nagyon megnőjön: ilyenkor legalább olyan erős a tesztcsík, mint a konrtollcsík.


Összehasonlításképp: én 5 napig teszteltem, ebből az első négy napon vékony volt a második csík, ez negatív eredmény volt.

2009. szept. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A tesztem 20 mIU/ml érzékenységű, vagyis efelett jelez bármit is, ha jól gondolom. Amikor készült a vérkép, a LH-m 10,49 mIU/ml lett. Tesztelek holnap is és meglátjuk.
2009. szept. 22. 13:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy belekérdezek, de milyen testsúlyra javasoltak fogyókúrát? Én is túlsúlyos vagyok, de nekem nem mondták..., de lehet nekem is kellene? 158/71 vagyok.
2009. szept. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem azért "kicsit" nagyobb a problémám... :) 100 kiló fölött vagyok néhány kilóval és hasonló a magasságom. :/
2009. szept. 22. 14:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszolónak: 158 cm-hez 78 kg voltam a teherbeeséskor, elsőre sikerült. Most (14 hónapos a babám) 76 kg vagyok, de a második baba előtt a saját érdekemben és a baba érdekében fogyózom (az elsővel terhességi diabás étesz alakult ki, semmi baj nem lett, de jobb vigyázni).

Ami a tesztet illeti, bár nem vagyok szakember, a fogyás ekkora súly felett mindenképpen segít. Nagyon szorítok neked! a magánvéleményem az, hogy annak a halvány csíknak mindenképpen érdemes örülni, remélem, hamarosan sötétebb is lesz!

2009. szept. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösznöm, aranyos vagy! :) Tesztelek a következő napokban és meglátjuk mi lesz.
2009. szept. 22. 15:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha az eddigi tesztek, korábban full 1csíkosak voltak, akkor tesztelj tovább, minden nap, ugyanabban az időben, délután/este, egy napot sem hagyjál ki, és reménykedjünk!!

Sok sikert!

2009. szept. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!