Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményeznétek a hőgörbémet?...

Véleményeznétek a hőgörbémet? Léci írjatok!

Figyelt kérdés
[link]

2012. dec. 7. 10:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mi másfél éve próbálkozunk a babával. Szeptemberben mentünk dokihoz, a páromnál teljesen rendben találtak mindent, nekem viszont nincsen peteérésem. Viszont a leleteim alapján, nincsen semmilyen kizáró tényező. Clostilbegitet írt fel a dokim és rendszeresen járok hozzá UH kontrollra. Mellette szedek Folsavat. Most volt a harmadik gyógyszeres hónapom, havonta a ciklus 3. napjától, 5 napig, napi 1 szemet kellett szednem. Nagyon bizakodóak vagyunk, mert most van az első olyan hónapom, amikor a hőmet is mérem és ovutesztelek is, szerintem sikerült elkapni a peteérést(nem szeretném elkiabálni). Izgalommal várjuk a nemvárt ciklusom napját. :) nézd meg az én görbémet, szerintem elég össze-vissza. :) DRUKKOLOK! :)


[link]

2012. dec. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Mi van Veled, hol tartasz? Milyen a hőd?
2012. dec. 13. 15:20
 13/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Ma reggelre is csak 36,7 volt a hőm. Folyamatosan görcsölget a hasam, olyan puffadtsági érzésem van és a melleim feszülnek vagy 3 napja. Még kivárok és bizakodom.:) Nálad mizujs, van változás vagy teszteltél?? Szorítok!!! :)
2012. dec. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

pozitiv lett a tesztem es mar van petezsak :-)

tanulsag: csunyabb gorbevel is teherbe lehet esni csak valszeg kell progipotlas. neken felirtak


veled mizujs?

2012. dec. 18. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!