Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményeznétek a hőgörbémet?...

Véleményeznétek a hőgörbémet? Léci írjatok!

Figyelt kérdés
[link]

2012. dec. 7. 10:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jól húzta be, én ezen egyenlőre nem látok peteérést!

Hiába kezdett el emelkedni a 14. napon, nem maradt fent! Sőt még az alaphő alá is leesett!

2012. dec. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
jól húzta be, pozitív is volt az ovuteszted, nekem is leugrott ott ahol neked és mégis terhes voltam!
2012. dec. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat - szerintem is elég 50-50%, nem egyértelmű, és az is fura, hogy ennyire cikkcakkos volt az elején. Egy görbém sem nézett még ki így (ilyen csúnyán), és még nem voltam terhes.

Egyszer sem volt még leesésem, hanem stabilan volt luteálisban 36.8, aztán mégsem voltam terhes.

37 nem tudom mikor voltam utoljára.


Kedves második! Van esetleg linked a terhes görbédhez?

2012. dec. 7. 10:50
 4/14 A kérdező kommentje:

Gondolom, ha csoda folytán sikerült, akkor a leesés esetleg lehet beágyazódás, és az a kérdés, hogy a továbbiakban fenn marad e 37nél. (???)


Ment a pont mindkettőtöknek, mert örülök, hogy megírtátok a véleményeteket!

2012. dec. 7. 10:52
 5/14 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a görbéd és megvolt az ovud is, még ha talán 2 nappal később is de volt. az hogy leesik a hő néha előfordul, a lényeg az hogy újra felment és ez azt jelenti, hogy a szervezeted veszi az adást és termeli a progeszteront ami a baba beágyazódásához kell. persze nem azt írom, hogy van baba, de simán lehet! nagyon szorítok, hogy sikerüljön neked! már olyan rég lógok a neten, de alig jön itt össze bárkinek is. nekem is minden görbém más és más, de a dokim bíztat és addig jó!!
2012. dec. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ma ilyen:

[link]


:(

2012. dec. 10. 16:55
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia, mikorra nem várod? Szerintem ne kenődj el, nem olyan rossz ez a görbe, ebből még bármi lehet...:) Hasonló helyzetben vagyok, csak én Clostit is szedtem, kb 7-én volt az ovum,és azóta folyamatosan emelkedik a hőm. :) Szorítok neked!!! :)
2012. dec. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Dec 13ra nem varom. Mai hom:

[link]

Koszi a valaszt en is drukkolok! Te mikorra nem varod?

2012. dec. 11. 07:32
 9/14 anonim ***** válasza:

Én dec. 16-ra nem várom. Fájdogál a hasam és érzékenyek a melleim, viszont ma 1 tized fokkal kevesebbet mértem hőt, mint tegnap és előtte, nem tudom ez normális-e, hogy nem felfelé megy. Így is az eddig mért legmagasabb hőm 36,9 volt. Próbából már mértem napközben, akkor általában 37 fölött van. Neked legalább emelkedett az értéked, ez jó jel lehet. :) Megy a drukk! :) Majd írj, hogyan alakulsz.

Köszi, hogy szorítasz nekem. :)

2012. dec. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ti mióta szeretnétek babát? És mióta vezettek hőt?

Mi több min 2 és fél éve várjuk első babánkat, de csak 1 éve tudják mi a konkrét bajom, kezelés alatt állunk, a páro vitaminkúrán van, én meg tiroxint szedek, Merckformin XRt és Norprolacot is (na meg Elevitet).

2012. dec. 11. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!