Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményeznétek a görbémet?...

Véleményeznétek a görbémet? Esélyek? Valakinek hasonló volt és sikerült?

Figyelt kérdés

[link]

Szerdán voltam orvosnál és látta uh-n, hogy meg volt az ovulációm. A gép nem jelölt még be semmit, remélem holnap felmegy rendesen a hőm! Előre is köszi a válaszokat.


2012. nov. 8. 21:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Ebbol meg barmi lehet. Jol latom h 7en +-1-2 nap nem voltatok egyutt? Vagy csak nem irtad be?

Az enyem igy nez ki. En sztem keson kezdtem merni [link]

Hajra nekunk!!!!

2012. nov. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Sajnos későn kezdted el mérni és úgy látom magas az alaphőd! Jól láttam, hogy 72 napra jött meg??? Gondolom akkor kezelés alatt állsz, pajzsmirigyed rendben van? akkor szokott magas lenni az alaphő! Ovutesztet használd akkor amikor tojásfehérjeszerű a váladékod. Nekem ma behuzta rendesen a gép az ovumat, úgy ahogy a doki mondta. sajnos nem siekrült ovu előtt egy nappal együtt lenni, de 3-val igen, és ez azért biztító, mert anno a lányommal ovu előtt 4 nappal volt csak sex és mégis sikerült. Mérd tovább a hődet és ha most mégse jönne össze akkor kezd legközelebb előről már a mensi első napján. Kicsit csalódott vagyok a magya ovunaptárakban mert nagyon érdekes, hogy a külföldi hőgörbék sokkal jobbak és valóságosabb adatot közölnek, nekem ezt orvosi kontrol bizonyítja. Jövőhónapban nem is csinálom a ciklus.hu-t mert már 2 hónapot is hamisan jelölt be. sőt a babatervező.hu sem a legjobb. köszi, hogy írtál és szép görbézést :-)
2012. nov. 9. 07:19
 3/24 anonim ***** válasza:

Koszi a tanacsokat de elvileg te vagy a kerdezo :-)

Alaphom 36.3 es a ciklusaim pontosak 28-29 naposak. 2.5 eve varjuk elso babankat. Kezelnek. Ir es pm alulmukodes mar jo. Pco meg nem tudom javult e.

Sztem koran volt ocum. Bizom a gondviselesben...

2012. nov. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Igen valóban én vagyok a kérdező:-), de már sok-sok év van mögöttem sajnos, az első lányom is évekig várattatott magára. 2 és fél év megértem mit jelent neked. Mennyi idős vagy? Az orvosok azért vanak, hogy segítsenek és fognak is, neked is, sok siekrt!
2012. nov. 9. 08:46
 5/24 anonim ***** válasza:

kérdező, biztos, jól láttad a válaszoló görbéjét? :)

nem derül ki ebből, ennyi az alaphő, csak annyit, hogy megvolt az emelkedés. én nem látom azt sem, hogy 72 napra jött meg. :)

én is pm beteg vagyok, csak én felül és nem alul

2012. nov. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ja es a homet nem mertem honapok ota. Most h a verkepem prolaltinom jo most van ertelme merni.
2012. nov. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Koszonom a jokivansagot!

Egyebkent 30 vagyok a ferjem 33. Hnap majd ujra linkeld be a gorbed remeljuk emelkedik mindkettonknek.


Bar en 36.9el kiegyezek.

2012. nov. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Ó igen, valóban elnéztem a ciklusnapot. Elnézést kérek :-). Ez a mostani görbém, holnap majd remélem már a ciklus.hu is behuzza az ovu napját, mert a német ciklusvezetésem az orovosm szavait igazolja. Sajnos kellett volna még egyszer együtt lenni, de reménykedek a párom életképességében :-) [link]

[link] köszönöm a válaszokat és természetesen nagyon várom a ti görbéteket is! és kívánom, hogy legyen meg az a 36.9... .-)

2012. nov. 9. 22:40
 9/24 anonim ***** válasza:

Ez biztatoan elindult folfele :-) elso vagyok.

Sztem van esely h 3-4 napot tulelnek a katonak. Nagy esellyel lany fogant ha megtortent :-)

Nekem igy nez ki ma. Nem is36.9 hanem 37. [link]

Sztem hetfon tesztelek ha ez marad. Tuti korai pem volt... Viszont mi tul koran es keson voltunk egyutt.

2012. nov. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Ha volt péd akkor kb 13.án és akkor nem maradtatok le semmiról sem! Jó hogy felment a hód, ez nagyon biztató! Felteszem én a 2009-es görbémet és a mostanit a mai nappal behuzva. Szerintetek? Nekem ne mondja senki, hogy katonák nem élnek el akár 4 napig is, mert a lányom bizony így fogant!: [link]

és itt van a mai friss görbém, nagyon hasonló :-) :

[link] én csak 18.a körül tesztelek, bár anno látjátok már ovu után 10 nappal pozi lett a teszt, de nagyon lassan és nagyon halványa! Szép napot és sok sikert nektek, írjatok kérlek :-)

2012. nov. 10. 08:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!