Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményeznétek a görbémet?...

Véleményeznétek a görbémet? Esélyek? Valakinek hasonló volt és sikerült?

Figyelt kérdés

[link]

Szerdán voltam orvosnál és látta uh-n, hogy meg volt az ovulációm. A gép nem jelölt még be semmit, remélem holnap felmegy rendesen a hőm! Előre is köszi a válaszokat.


2012. nov. 8. 21:30
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy mennyi gyógyszer adagot szedsz a p alulműködésre? én L-thyroxint szedek és 75 egységet
2012. nov. 10. 08:13
 12/24 anonim ***** válasza:

Elso vagyok megint. Dpo 4 nem rossz ez a ho es tenyleg hajaz 2009re.

Szten nekem elobb volt pe mint 13. nap. Mar a 11. napon 36.7 voltam es mensi idejen 36.3 vagyok. Ez az alaphom.

Nem ertem. De en lennek a legboldogabb ha...

Ti mennyi idosek vagytok? Es a kislanyod hol szuletett?

2012. nov. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
36 éves leszek hamarosan a férjem meg 43. Kislányom már itt Németországban született, kétnyelvű ördögfióka. Én 4 és fél éve élek kint. Sajnálom tényleg, hogy nem kezdted el hamarabb mérni a hődet, de nagyon szurkolok neked!
2012. nov. 10. 15:36
 14/24 A kérdező kommentje:
A tojásnyálkából gondoltam, hogy akkor lehetett neked ovud. Én már kitapasztaltam, hogy mindig a 3. napos tojásnyálkánál után van ovum, az ovuteszt meg a 3. napon pozi. Ti mennyi idősek vagytok a pároddal? Azért is vagyok türelmetlen, mert 40 évesen nem akarok már gyereket, nekem az már sok lenne. 40 évesen már a saját munkámmal szeretnék foglalkozni, hogy ne legyek ennyire kiszolgáltatott. Előtte is önálló nő voltam. Persze imádom a lányom, de testvért szeretnénk mindenféleképen. Aztán újra munka... Ti hol éltek?
2012. nov. 10. 17:38
 15/24 anonim ***** válasza:

Elso vagyok. Mar megirtam a korunkat:-)

Hogy all a hod?

Nekem esett egy tizedet es a ciklus.hu behuzott peterest mert nem mertem az elejetol.

[link]

2012. nov. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Amugy Budapesten elunk.
2012. nov. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Megnéztem a görbédet, igen ez van ha nem az elejétől méred, biztos nem akkor volt ovud amikor a gép húzta be. Engem már csapott be a ciklus.hu görbe, vannak sokkal jobb weboldalak erre. Szerintem akkor volt ovud amikor tojásnyálkád és akor sexeltetek eleget is :-). ma nem mértem a hőmet mert tegnap nagyon összevesztem a férjemmel és a kislányom szobájában aludtam, hőmérő meg nem volt ott... :-( néha olyan hülyék a férfiak... Ne haragudj a kor kérdése miatt, már nem tudtam, hogy ki válaszol, de láttam, hogy 30 éves vagy. Én majd csak 18.-án tesztelek leghamarabb, addig még van egy hét, nem tudom, hogy fogom kibírni...
2012. nov. 11. 10:35
 18/24 anonim ***** válasza:

Elofordul az osszeveszes minden hazassagban. Remelem kibekultetek.

Mertel ma hot?

En ma igy allok [link]

ha 13an volt ovu dpo 12 van. A 10es teszt nega :-(

2012. nov. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Szia! Nem tudom, hogy milyen a ciklushosszod általában, de 3 nap múlva próbálj meg újra tesztelni. És ha most meg is jön akkor szépen az első ciklusnaptól hőmérőzni, szép és tiszta képet fogsz kapni a periodusodról. A hőben azért sem bízok, mert láttam a BTO babatervezőkotthona. hu-n hogy vannak ám cifra görbék mégis babásak. Ismered? nagyon szívesen belinkelem neked, én ezekből merítek erőt. Képzeld van olyan görbe is, hogy 6 nappal ovu előtt volt csak sex és a nő mégis teherbe esett, ezeket megtalálod a szerencsés találat címkénél a példagörbéknél. [link]

És itt a mai hőm, nem nagyon emelkedik, tegnapra beírtam egy hasonló értéket, gondoltam alább úgyse megy, magasabb értéket meg nem lett volna korrekt beírnom: [link]

Hát nem tudom mi lesz ebből, akislányommal 4 nappal ovu előtt volt csak sex és mégis sikerült, most meg ovu előtt 3 nappal vagyunk... Még csak ez a 6. DPO-s napom, messze még a teszt. Érdekelnek jobb ciklusvezetéses weboldalak? Van olyan ami külföldi, de tudok bene segíteni és azért azok tényleg valósabbak és megjelölik egy grafikonon még azt is, hogy mikor érdemes együtt lenni. egyszerűbb tisztább képet kapsz arról is, hogy jókor sikerült e együtt lennetek... De nézd meg a linket amit küldtem nagyon jó, rengeteg sok példagörbe van benne. Üziz ha lesz időd! Én most itthon ülök, mert jönnek a szerelők...

2012. nov. 12. 08:54
 20/24 A kérdező kommentje:
szia! mi újság veled??? megnézted az oldalakat??? nekem lesett a hőm és ma enyhe vérzés :-(
2012. nov. 16. 22:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!