Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor tesztelhetek? Ma vagyok...

Mikor tesztelhetek? Ma vagyok a 21. napon,5 napja volt peteérésem.

Figyelt kérdés
2008. máj. 27. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Max menszi előtt 1-2 nappal valami nagyon érzékeny teszttel, pl Clearblue. Volt akinek 4 nappal kimutatta. De attól függ mennyi hcg hormon van a szervezetedben ami a beágyazódástól kezd el termelődni.
2008. máj. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt írta egy hozzáértő a G-Portálról, hogy a Clearblue ahhoz képest, hogy milyen drága, nem is olyan jó. Azt írta, hogy a peteérés utáni 11-12. napon egy 20-as érzékenységű is kimutatja és az nem olyan drága. Én ma a 22. napon vagyok és szombaton, a 26. napon fogok egy 20-as érzékenységűvel tesztelni. Remélem sikeresen:)
2008. máj. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jajj, nagyon nehéz ez az időszak, amikr csak reménykedünk de eredmény csak jó pár nap múlva lesz.:-( Szorítok hogy sikerüljön és a 26. meglásd a hőn áhított két csíkot!!!!
2008. máj. 27. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!