Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 27. -én volt peteérésem!...

27. -én volt peteérésem! Tesztelhetek már?

Figyelt kérdés
Befolyásolja a tesztet az, hogy a pohár el lett mosva? Esetleg valami vegyszer kerülhetett bele? Az a műanyag szerű...
2010. márc. 10. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Hétvégéig várjál,mert addig ugyse mutatna biztosat a teszt.A beágyazodás általában 14nap.Sok sikert.
2010. márc. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. márc. 10. 12:33
 3/9 anonim ***** válasza:
A beágyazódás nem 14 nap. 7-12 általában, tehát aki nagyon korán kezd tesztelni, annak már a 9-10. dpo-n mutathat valamit a teszt, ha szerencséje van (nekem mindig mutatott). Tehát ha nem félsz a negatív teszttől, próbálkozhatsz egy érzékeny teszttel már. Nagyon drukkolok!
2010. márc. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok.Igen,de sajnos nem mindenkinek van szerencséje,ezért ha biztosat akar látni a hétvégéig kéne várnia szerintem.:)Akkor már ha van baba beágyazodott tuti..))
2010. márc. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez igaz :) Csak vagyunk mi,a türelmetlenek :D
2010. márc. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok,türelmetlen.:))De igy lesz biztos eredmény:))(elsö voltam)
2010. márc. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is akkor volt a pém.Én,mint türelmetlen ma csináltam egy tesztet, - lett. Így nem is áltatom magam (annyira:)),de 7 végén csinálok mégegyet,mert nem csak türelmetlen vagyok,hanem iszonyat kíváncsi is...:)
2010. márc. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én legszívesebben napi 5-öt is csinálnék,hogy hátha már...hátha máár..Tegnap 3 napja csináltam,nem mutatott semmit... A legérzékenyebbel. Várok hétvégéig, vagy majd még meglátom, lehet,hogy csak holnapig bírom ki...:)
2010. márc. 10. 17:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Látom más is olyan,mint én vagyok. Most 3 napig itthon vagyok és minden WC-re menetnél szorítom a fogam, hogy ne lássam azt amit!-és ha nem látom, megyek a fürdőszobába és nézegetem a tesztet, hogy megcsináljam-e,DE nem teszem, majd szombat reggel!(ha addig nem jön meg)

Bárcsak, bárcsak ....

2010. márc. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!