Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5. dpo napon leesett hő?...

5. dpo napon leesett hő? Mensi lesz ebből?

Figyelt kérdés
Ma reggel visszaesett a hőm az alapra, reménykedhetek még? Ovu után szépen emelkedett, de ma reggelre 36,2 volt. Szerintetek? ciklusom 28. napján vagyok (35 naposak a ciklusaim)
2012. dec. 5. 15:47
1 2
 1/13 Mara Acoma ***** válasza:
27%
Ha terhes vagy, nem szabad visszaesni a hőnek.
2012. dec. 6. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Na, nekem ugyanez van most egy az egyben, még a ciklus hossza is stimmel :) majd én megírom a kérdező helyett, hogy mi lett a vége :)
2019. nov. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok, megindult felfelé másnap megint.
2019. nov. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kilőtt, mint a rakéta, 6. dpo-n megint 36.9. Jól elbeszélgetek itt magammal :)
2019. nov. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja tényleg, annyit tennék hozzá, hogy rájöttem, elrontottam, nekem nem az 5., hanem a 4. dpo-n zuhant le a hőm cover line-ra (36.4). De úgy gondolom, hasonló a két eset.
2019. nov. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
11. dpo, 36.9 a hőm folyamatosan, napok óta változatlanul. Az égvilágon semmit nem érzek, csak a szokásos mellfájás, de az minden ciklusban van.
2019. nov. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

12. dpo, és szabadesésben lezuhant a hőm sajnos, 36.5-re. Hát elég valószínű, hogy megjön :) ja, és hajnalban a mérés után "buliból" ellőttem az utolsó x-epil tesztemet, csak hogy ne legyen már itthon és vehessek facelle-t a következő hónapra. Nyilván negatív lett :)

Majd azért megírom a legvégét is, hogy mikor jött meg.

2019. nov. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Másnapra a rendes piros vérrel 13. dpo helyett következő ciklus első napja van már, hő visszaesett cover line-ra, 36,4. Hát akkor ez ennyi, egy ilyen hőmérséklet-esés szerintem nincs összefüggésben terhességgel, de az én példám az, hogy egyáltalán nem voltam terhes, még "kémiailag" sem. Sok sikert mindenkinek! Új ciklus, új remény! :)
2019. nov. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ugyanaz vagyok, aki itt válaszolgatott magának. Ma pozitívat teszteltem :) Ebben a ciklusban egyáltalán nem volt hőleesés, sőt, 8. dpo-n még egyet emelkedett a hő, tehát színtiszta trifázisos. Ami terhességet jelez. Úgy is volt :D Semmi tünet nem volt, csak ma egy fura hasfeszülés, ami merőben szokatlan, nem így szokott fájni, mikor megjön. Ezért is teszteltem délután, és azonnal egyértelmű pozitív lett. Volt 1-2 csepp barnázás is, így ha holnap is lesz, akkor elmegyek orvoshoz.

Minden erre járónak a lehető leghamarabbi teherbe esést kívánok, és remélem, hasznosak voltak a tapasztalataim :D

2020. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Én örülök hogy elbeszélgettél magaddal :)

3 hónapja próbálkozunk és ebbe a hónapban kezdtem hőt mérni és lh tesztelni.Ma van a 4dpo és 2 tizeddel magasabb a hőm mint mensikor.

Szóval reménykedem hogy így is marad 12 napig és utána is :)

Neked pedig jó babázást ❤️

2021. ápr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!