Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már5 hónapja szedem a clostyt,...

Már5 hónapja szedem a clostyt, most csináltak átjárhatósági vizsgálatot. Átjárható mind a két petevezetőm. Meddig szedhetem a clostit, ha abbahagyom megint nem lesz peteérésem? 11hónapja próbálkozunk

Figyelt kérdés
2008. máj. 27. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, ez érdekes, az én dokim csak 3 hónapig hagyta folyamatosan szedni, utána szünet, hogy a szervezet pihenjen. De a closty hatása még 3 hónapig megvolt. A 3 hónapos szünet után lehetett újra szedni.

Ellenőrizni szokott a dokid, kb. a 12.naptól, hogy vannak és növekednek a tüszőid?

2008. máj. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A gyógyszer tájékoztatójában is úgy van, hogy max 3 hónapig szedhető, ciklusonként emelkedő dózissal, majd pár hónap kihagyás után egyszer megismételhető a kezelés.

Egyébként hormonvizsgálatot csináltak már, mert az is kellene? Szerintem ne szedd tovább, és kérdezz meg egy másik orvost is.

Egyébként biztos van a gyógyszertől peteérésed? Nem lehet, hogy azért nem sikerül a baba, mert nem bír megtapadni, vagy ilyesmi, mert erre a closti nem jó, kell mellé egy másik szer is.

2008. máj. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia én 2 hónapot szedtem a clostit és miután már nem szedtem volt spontán peteérés nem tudom hogy de tuti volt!És nagyon örültem neki nekem is most volt 4 napja átjárhatóságim és remélem ebben a hónapban sikerül már a baba!
2008. máj. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,szokta nézni a peteérésemet és szokott is lenni.Hormonvizsgálatot viszont nem csinált,az miért kell?
2008. máj. 27. 12:21
 5/5 anonim ***** válasza:
A hormonok szabályozzák a peteérést, a tüszőrepedést, a beágyazódást stb.
2008. máj. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!