Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Annyira szeretném?! De szerint...

Annyira szeretném?! De szerintem most sem lesz babóca.

Figyelt kérdés

Először velem volt a probléma, nem volt peteérésem, de ezt orvosoltuk és azóta van.... de ezek után sem jött meg a várt siker, így a párom ment andrologiára ahol lesujtó eredményt kaptunk. Össz mennyiség 0.8 millió égy látóterenként 1-2 lassam mozgó. Kiderült hogy nagyfokú hereviszértágulata van és ez okozza a rossz spermaképet, műteni kell, ami meg is történt 5 hónapja, de mivel az fsh hormonja is magas volt így nem bíztattak semmi jóval minket. Àllítólag a víszértágulattól károsodott a csírahám is :'( Tudom hogy nem sok esély van a természetes úton való fogantatásra, de én mindig reménykedek, keresem a tüneteket már egy héttel a mensi előtt. Mindenbe kapaszkodok és míg meg nem jön egy kicsit mindig hiú ábrándba kergetem magam, de legalább van két talán hetem....

Nem sokára lesz az ellenörző andrologia, remélem lesz javulás. Rengetg vitamint szed, hát ha.


Tudom segíteni nek tudtok de olyan jó volt kiírni magamból.....


2012. dec. 1. 22:28
 1/2 wartburg353s ***** válasza:
Szorítok, hogy javulás legyen. Szerintem előbb-utóbb lesz nálatok baba, hiszen elmentetek dokihoz, a te problémádat már megoldottátok, most jön a párodé, szépen halad minden a maga útján! Legalább már kiderült, min kell segíteni! Amit meg a minden hónapban lejátszódó forgatókönyvről írsz (reménykedés-jelek keresése-reménykedés, öröm, ha késik-csalódás), na, az ismerős, bár nekem van már egy kisfiam, de úgy szeretnék neki kistestvért! Így vagyok én is már hónapok óta, de még nem mentem el orvoshoz, mert az első gyerek spontán jött, most meg már több, mint egy éve hiába próbáljuk... Mostanában mindig elsírom magam, ha megjön, jó lenne, ha tudna valaki valami módszert ajánlani, hogy kezeljük a csalódást. Ami téged illett, nagyon szorítok! Próbálj nem idegeskedni, hisz megtesztek mindent. Ha természetes úton nem jön a baba, még mindig próbálkozhattok más módszerrel, ugye?
2012. dec. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ne is adjátok fel!Mindig van remény! Bízz a szervezetetekben.Ha érdekel pár tapasztalat, ami Nektek is hasznos lehet,akkor emailben szívesen elküldöm.Itt sajna nem megy át. Sok sikert!
2012. dec. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!