Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő mulva jelentkeznek...

Mennyi idő mulva jelentkeznek a terhesség első tűnetei? És mik azok pontosan?

Figyelt kérdés
2008. máj. 26. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A mensi kimaradása után jelentkeznek elöször! Ez mindenkinél más nem egyforma valaki észre sem veszi:D! Hányással jár, sürün kell pisilni járni stb. Babát szeretnétek?
2008. máj. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze a legelso tunet a mensi elmaradasa,mert talan addig figyelembe sem veszed a tobbi arulkodo jelet.

Nallam az volt h mar az elmaradt mensi elott nagyon feszult es ezekeny volt a mellem,allando jelleggel pisilni jartam(meg ejszaka is felkeltem 2x 3x)es non stop birtam volna reggeltol estig aludni ....s valahogy hamarabb elfaradtam mindentol,annak ellenere h elegge porog ni szoktam.Hanyingerem nem volt(most sincs)csak valahogy soha semmi nem esett az innyemre vagy epp nem tudtam mit ennek...

2008. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem nem szeretnék babát! Csak félek, hogy ... :(
2008. máj. 26. 19:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Elmarad a mensi, feszül a cici, pisilni kell. nálam csak összesen ennyi volt. ja és az egyébkén ekcémára hajlamos bőröm kipirosodott és viszketni kezdett.
2008. máj. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első bíztató jel, ha nem jön meg. Nekem menzi előtt 2 nappal már volt cicifájás, hőemelkedés ami még most is megvan, néha szédülés, feszült a hasam. De mindenki más, van aki egyátalán nem érez semmit, még a 6.hétben sem.
2008. máj. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, 2szer mentette fel :)
2008. máj. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért vigyázzatok legközelebb, ha nem akarsz babát, használjatok gumit vagy gyógyszert. Akkor elkerülhető a para. Van aki több hónapig vagy évekig nem esik teherbe, van aki az első alkalommal. (mi ahogy nekikezdtünk a babaprojeknek már elsőre sikerült) Van tüneted? Ne aggódj minden rendben lesz! :)
2008. máj. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát ja ... Valalami olyasmi...Szédülés, hányinger...Most meg várom a mensit ... és ha nem jön meg akkor teszt és nőgyógy! Köszönöm szépen a segítségeket!
2008. máj. 28. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!