Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy a Femibion...

Létezik, hogy a Femibion miatt is émelygek?

Figyelt kérdés
Ma Elevitet szedtem be, de mintha jobb lenne. Nálatok volt ilyen?
2012. nov. 30. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a Femibiontól émelyegtem, mielött teherbe estem azt szedtem. Kellett pár hét mire rájöttem, hogy attól vagyok rosszul. Amikor babás lettem Gravidát vettem és attól semmi bajom sincs. Azt szedem már 20 hete, igaz ezt este veszem be, lehet ezért is nem vagyok tőle rosszul napközben.

Üdv: 22hkm

2012. nov. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a femibion 800at szedem, egyelőre tervezzük a babát, de még nem jön. Este vacsora közben veszem be, semmi bajom nem volt eddig tőle, 15 napja szedem. Az elején éreztem, hogy sokkal jobban feszül a mellem, ez a napokban elmúlt, azóta semmi gondom vele.
2012. nov. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!