Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki megtudná nekem pontosan...

Valaki megtudná nekem pontosan mondani h van-e jele 2-hetesen anak hogy terhes vagyok? Vagy lehetnek jelei?

Figyelt kérdés

2-hete kèsik a menzeszem és a pàromal nem védekeztünk.

Nèha szurkàl a hasam ajja és a mellem is mintha nőlne fàj és megduzadt.. szerintetek lehetek terhes?


2012. nov. 29. 17:54
1 2
 11/12 anonim válasza:
nekem is ugyan ez volt és most ugy néz ki hoyg 6.5 hetes terhes vok de én kb az eleje ota érzem a jeleket mert kb több mint egy honapja fájnak a melleim
2012. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha már 2 hete késik a menzeszed, akkor már rég ki kell, hogy mutassa a teszt, ha terhes vagy, úgyhogy fölösleges félni a csalódástól. Ennyi erővel várhatnál még addig, amíg el nem kezded érezni, hogy rugdos a pici.

Ha viszont nem vagy terhes, és két hetes késés után negatív lesz a teszt, akkor pedig mindenképp menj orvoshoz, mert az nem normális, hogy ilyen sokat késik.

Szóval szerintem csinálj tesztet mindenképp. Most már nincs is szükség arra, hogy reggeli első vizeletből csináld, ilyenkor már kimutatja bármikor.

2012. nov. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!