Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki megtudná nekem pontosan...

Valaki megtudná nekem pontosan mondani h van-e jele 2-hetesen anak hogy terhes vagyok? Vagy lehetnek jelei?

Figyelt kérdés

2-hete kèsik a menzeszem és a pàromal nem védekeztünk.

Nèha szurkàl a hasam ajja és a mellem is mintha nőlne fàj és megduzadt.. szerintetek lehetek terhes?


2012. nov. 29. 17:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én az első gyereknél nem éreztem 2 hetesen hogy terhes vagyok.A másod babánál már éreztem,érzékeny voltam a szagokra,még a kávé szagától is rosszul voltam.Éreztem a testembe a változásokat.
2012. nov. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
amiket leírtál, lehetnek a terhesség jelei. 2 hét késés ráadásul elég sok (akkor a baba már idősebb 2 hetesnél). mindenképp vegyél terhességi tesztet. ha számítanak az anyagiak, a rossmannos facelle-t ajánlom, nincs 500 Ft és tökéletesen működik. 3 perc múlva már okosabb leszel :)
2012. nov. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Teszt és kiderül.
2012. nov. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hàt nekem is hànyingerem van néha enyhèn valamitöl és van mikor ojan ilatokat érzek amit màs nem mintha kitisztulna normàlisan az orom vagy nemtudom de fura.. és néha ugy fàj a melem mint ha leakarna szakadni.. terhes lehetek? vagy azért van mert a menzeszem nem jött meg?
2012. nov. 29. 18:03
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nem értem az embereket. miért akarnak itt beszélgetni erről hosszasan újra és újra kommentelve, ahelyett, h elrohannának egy tesztért és megnéznék, h terhesek-e? ráadásul, mit ad isten, azokra a hozzászólásokra nem is reagálnak, akik a legkézenfekvőbb megoldást, a terhességi gyorstesztet javasolják. az emberi ostobaság határtalan. amúgy képzeld el, én is furán éreztem magam a hét elején, hányingerem volt fogmosáskor, undorítottak az általam kedvelt ételek és hőhullámaim voltak. egyetlen egy kérdést sem írtam ki ide, helyette elsétáltam egy tesztért és megcsináltam. én már tudom, h babát várok, nem itt kérdezgetem vadidegenektől, akiknek fogalmuk sincs róla (nem is lehetne). és te? hihetetlen,komolyan! már rég orvosnál volna a helyed, ha tényleg gyermeket vársz.
2012. nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

hàt negativ komikat nem kérek kössz az én dolgom mit irok ki és mit se ..

amugy azért nem rohanok tesztért mert nem vagyok bene még bisztos és félek a csalodàstol..

2012. nov. 29. 18:18
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, miért nem tesztelsz? Mit vársz tőlünk? Mi nem tudjuk megmondani, csak azt írni, hogy igen, lehetsz terhes, hiszen már 2 hete kimaradt a menzeszed, és nem is védekeztetek. Szóval menjél, vegyél egy tesztet, és csináld meg, ha biztosat akarsz tudni. Egyébként meg ha 2 hete késik, akkor nem 2 hetes terhes vagy, hanem kb. 6 hetes, mert az utolsó menzesz első napjától számolják a terhességet.
2012. nov. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, tesztelni azért szoktak, hogy biztosak legyenek benne. Ha már amúgy is tudod, akkor mi értelme lenne tesztelni?
2012. nov. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a 7-es válaszolónak, 2 hetes terhesség nincs. Elvileg 6 hetes vagy.

Mikor volt az utolsó mensid első napja? Na onnantól kell kezdeni a számolást.

2012. nov. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként meg ha 2 hete késik, akkor nem 2 hetes terhes vagy, hanem kb. 6 hetes, mert az utolsó menzesz első napjától számolják a terhességet."


Pont ezt akartam írni.


De a teszt a legbiztosabb.

2012. nov. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!