Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 20. naptol kezdve folyamatos...

A 20. naptol kezdve folyamatosan szurkal a hasam alja, kozepen. Ez normalis?

Figyelt kérdés
Babat tervezunk, es nem tudom, hogy ez lehet-e biztato jel vagy sem.
2008. máj. 26. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a 21. napon vagyok és nekem a petefészkemnél szurkál. Elvileg lehet a beágyazódástól.
2008. máj. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
En ma vagyok a 24. napomon, es mostansag rovidek a ciklusaim (konkretan 24 naposak) ugyhogy kezdek idegeskedni, hogy mi a szosz van.. Drukkolok neked, mert tudom milyen erzes ez a varakozas...
2008. máj. 26. 14:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ez nem tudom mi lehet, de az első válaszadónak(aki a 21 napon van)inkább a pé től fájhat, szurkálhat, mint a beágyazódástól, az még korai lenne
2008. máj. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A beágyazódást nem a petefészeknél érzed, mert nem is oda ágyazódik be a baba, hanem a méh körül érezhetsz szurkálásokat! De egyébként lehetséges a 20 nap környékén már beágyazódás!
2008. máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszoló vagyok! Bocsi, az előbbit egy kicsit az első válaszolónak sikerült írnom! :) Szóval lehet a beágyazódás én is éreztem, ott ahol te és most 6 hetes kismama vagyok! :))
2008. máj. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok. Nem érezhetem a peteéréstől, mert az már kb. hat napja volt.
2008. máj. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hat inkabb a mehemben erzem a szurkalast. Eleinte olyan erzes volt, mint amikor a doki cytologia vizsgalatnal mintat vesz a mehszajbol. Most mar egy kicsit feszito az erzes. Mar 4. napja tart a dolog, ezzel az erzessel fekszem es kelek reggel.
2008. máj. 26. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!