Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez normális? Múlt hét péntekre...

Ez normális? Múlt hét péntekre (nem) vártam. A hőm 37 körüli volt folyamatosan, de vasárnap késő este elkezdtem barnázni.

Figyelt kérdés
Hétfőn-kedden erősen véreztem, meg kicsit görcsölgettem is, a hőm mindkét napon 36.5 volt. Tegnap csak egy picit véreztem, a hőm 36.4 lett. A ma reggeli hőm meg 36.8. A menzeszem általában 4-5 napig szokott tartani.
2008. nov. 20. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
A hődből úgy tűnik, hogy ez egy átlagod menzi volt. Szerintem ne aggódj emiatt. Nézd meg a hőgörbéden, hogy mikor volt peteérésed. Nekem is szokott olyan lenni, hogy a pém 1-2 nappal késik így a menzi is később jön!!
2008. nov. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszodat. Még csak nemrég kezdtem el nézni a hőmet, úgyhogy ilyen téren még kezdő vagyok. Csak nekem ez a hirtelen "hőemelkedés" volt furcsa, meg az, hogy a menzim kb 4-5 napig szokott tartani, most meg megvolt kb 2,5 napig.
2008. nov. 20. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!