Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az normális dolog, hogy...

Az normális dolog, hogy folyamatosan olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni, pedig pozitív a tesztem?

Figyelt kérdés
Hála az égnek nem jött meg, de folyamatosan feszül az alhasam, gyakran van olyan érzésem, mintha meg akarna jönni. 6 napja késik, és remélem nem is jön! Ha ez természetes, meddig lesz így? Kicsit félelmetes.
2008. dec. 15. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez természetes. ha van rá módod, feküdj le felhúzott lábakkal és múlik ez az érzés, nekem segített. Kb 6-7. hétig volt, ha jól emlékszem. Amíg semmi foltozás, görcs, addig normális ez. Valószínűleg nem is fogod ezt folyamatosan érezni. Próbálj szedni Magne B6-ot, az segíthet.
2008. dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen egyetértek a előzővel de azért a magne b6 ügyben beszélj az orvossal.mégis .....mi azért nem vagyunk doktorok:-)
2008. dec. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jelenleg szedem a Gravidát. Az mellett is szedhetem a MagneB6-ot? Lehetséges, hogy a sok állás miatt is erősebb ez az érzés? Tanár vagyok, egész nap állok. Hála az égnek se foltok, semmi, csak a tompa fájdalom, időnként belenyilall.
2008. dec. 15. 21:43
 4/10 anonim ***** válasza:
a második vagyok nekem is tanári dipl.van:-) de nem tanitok:-) probálj ülni ora közben!!! a tablettaügyet pedig beszéld meg a dokiddal. és ha hazamész pihenj!sok sikert!
2008. dec. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amennyit lehet, ülök, mert kényelmetlen állni. Január 3-án megyek dokihoz, megemlítem neki. Köszönöm a gyors válaszokat!
2008. dec. 15. 21:49
 6/10 anonim ***** válasza:
szia s igen szedhetsz magne b 6 ot háromszor egyet gravida mellett is, s szedj is igen az elmúlasztja ezt..én is tanár vagyok, most gyesen:)ismerős az érzés...
2008. dec. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ez teljjesen normállis miverl a teszt pozitiv ezért 90%hogy terhes vagy ez a "megfog jönni érzés"a terhesség eggyik jele!!

www.google.hu=)ird be ezt

""""

terhesség jelei!!

2008. dec. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én írtam a Magne B6-ot! Szedheted nyugodtan, segít sokat hányinger csökkentésben is, ha van, meg a hasfájásnál is. Mondjuk én napi max 2db-ot szedtem, de ahogy olvasom, többet is lehet. Ha jól tudom 35-36.hétig lehet csak szedni.
2008. dec. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Valaki tud nekem is segitteni??

Szeretnénk nagyon régota gyermeket de valami végett nem jöün öcce!sajna!tippek trükkök???tud valaki szoplljon:D

2008. dec. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket!
2008. dec. 16. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!