Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák, Anyukák! Akinek...

Kismamák, Anyukák! Akinek volt mensin kívüli pecsételő vérzése, annak baba lett belőle? Mit éreztetek utána?

Figyelt kérdés

Olyan "problémám" lenne,hogy szombaton volt egy kis pecsételő vérzésem. Azóta pedig semmi vérzés,csak kicsi hasszurka van. A következő menzeszem csak csütörtök/péntek körül várható. Lehetett beágyazódásos vérzés? És aki tapasztalt ilyet, annak baba lett belőle?


Tudom, hogy nem vagytok orvosok :) Csak tapasztalatokra vagyok kiváncsi :)



2012. nov. 26. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem aznap volt pecsételő,amikor meg kellett volna jönnie.Gondoltam,nah,kezdődik.Aztán csak hasfájás és mindjárt megjön érzés,na meg persze hőhullámok.7 napra rá teszteltem szép pozitívat :)
2012. nov. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia nekem is volt de cak egy pötty a bugyin.Beágyazodott akkor a picim..:-))Már 3 éves..:-))

Kivánom hogy baba legyen!Irj majd ha teszteltél..:-)

2012. nov. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia, nekem pontosan így volt az első babámnál. Has-szurka és beágyazódásos vérzés.

A másodiknál is vérezgettem, de az parább volt, mert egy vetélésem is volt és akkor nagyon meg volt ijedve, hogy nehogy ez is olyan legyen...

De a te sztorid beágyazódás gyanús erősen. Szerintem gratulálhatok is akár!

24/N, kétgyermekes.

2012. nov. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a gyors válaszokat!


Még annyi kérdésem lenne, hogy utána mit éreztetek? Voltak már tünetek? Vagy csak az elmaradt menzesz után kezdődtek?


Nagyon ritkán érzem, h a melleim is szurkálnak, de ez menzesz előtt is szokott. Igazából semmi különöset, és szokatlant nem tapasztaltam, a vérzésen kívül.


Remélem, késik, és akkor a hétvégén tesztelek. Igazából reményt ad, h szombat óta nem volt vérzés. Mert először én is azt hittem, h menzesz lesz belőle.


Várom a további tapasztalatokat :)

2012. nov. 26. 17:18
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Ilyet teszteltem most. Nem tudom mennyire látszik, de vmi kis 2. csík van rajta.

2012. nov. 26. 19:35
 6/10 anonim ***** válasza:

ez pozitiv. pár nap múlva erőseb lesz. nekem 5 nap késés után nagyon feszültek a melleim, nyomó feszítő érzés volt a hasamban és nagyon fáradékony voltam.

Gratulálok Neked. Könnyű és boldog babavárás, még könnyebb szülést, boldog babázást Neked!

Mi is most szeretnénk már harmadikat, szoríts nekünk :)

2012. nov. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)


Majd csütörtökre nem várom, remélem, hogy nem is jön. :)


Én meg nem tudok aludni. Az a fajta vagyok, aki minden délután tud aludni de pár napja nem hogy délután,de még éjszaka sem megy az alvás. Akárhogy helyezkedek, sehogy sem kényelmes.


Akkor a hétvégén majd még írok, hogy mi a helyzet!


Nektek, Kedves Utolsó, megy a drukk:) Sok sikert! :)

2012. nov. 27. 06:25
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Megjött ma reggelre, úgyhogy nem tudom, hogy mi lehetett ez a kis vérzés.


Köszönöm a bíztatást!


És sok sikert a mindenkinek a babához :)

2012. nov. 29. 11:00
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia biztos hogy megjött ?

Olyan mint máskor?

ha terhes gyanus vagy inkább menj be a korházba....

majd irj.

2012. nov. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Aranyos vagy, hogy aggódsz!


Igen, ez biztos hogy menzesz. Bár az fura, hogy nagyon erős. Kíváncsi vagyok, hogy hány napos lesz, mert 5 napig szoktam menzeszelni, de már a múltkor is 8 napos volt.


Jövő héten kérek időpontot a nőgyógyászhoz, mert idegesít, hogy miért volt az a pecsételő vérzésem egy hete.


Majd írok, ha már voltam dokinál :)

2012. dec. 1. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!