Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 20. napon elkezdett szúrkáln...

A 20. napon elkezdett szúrkálni a hasam alja, középen. Ez lehet terhesség? Hasszurka, krémes folyás, idegesség.

Figyelt kérdés
Pont olyan érzés, mint amikor méhnyakrákszűrésen mintát vesznek. Krémes jellegű folyásom van, és a vérnyomásom az egekben (bár az szerintem csak azért, mert ideges vagyok amiatt, hogy összejött-e a bébi vagy sem). Ráadásul a mikroszkóp tegnap estig folyamatosan páfrányosat mutatott. (Tegnap este nem). Ma vagyok a 24.napon, továbbra is szúrkál a hasam alja középen.
2008. máj. 26. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez vagy beágyazódásra vagy ovulációra utalhat szerintem.
2008. máj. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ovuteszt és mikroszkop a 12. napom jelzett pozitivat, igy nem hiszem, hogy ovulacio. Hacsak nem ketszet ovulalok egy honapban...
2008. máj. 26. 09:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Elnézést, hogy érdemben nem tudok a te "problémádhoz" hozzászólni, de lenne egy kérdésem. Mikroszkópot használok én is. Három napja kezdet páfrányosodni, ma teljesen szálkás lett. Honnan lehet tudni pontosan, hogy mikor van peteérés? A tájékoztató azt írja, hogy 6-8 napig páfrányos elvileg. Köszi előre is, hogy segítesz...
2008. máj. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!